C M C PRACTIC ANDI S.R.L.
C M C PRACTIC ANDI S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, CUI 39748776. Cifră de afaceri 2024: 48.581 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 39748776
- Denumire
- C M C PRACTIC ANDI S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|3640|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 13.08.2018
- Sediu
- DUNĂRII, nr. 24, bl. M2B, sc. 1, et. 2, ap. 8, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 4932 Transporturi cu taxiuri · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2019–2024 · 6 bilanțuri
Financiar · 2019–2024 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.
În 2024, cifra de afaceri netă a fost 48.581 lei (-27% față de 2023).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 67,5 mii lei · 2024 48,6 mii lei · maxim 2019 67,5 mii lei · minim 2020 14,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2019 11,3 mii lei · 2024 25,8 mii lei · maxim 2024 25,8 mii lei · minim 2020 −4,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2020 2 · 2023 1 · maxim 2020 2 · minim 2021 1.
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||
| Cifră de afaceri netă | 48.581 lei | 66.354 lei | 51.148 lei | 59.885 lei | 14.799 lei | 67.543 lei |
| Venituri totale | 48.581 lei | 66.354 lei | 51.154 lei | 70.017 lei | 15.803 lei | 67.543 lei |
| Cheltuieli totale | 17.880 lei | 41.854 lei | 51.910 lei | 48.176 lei | 19.992 lei | 55.606 lei |
| Rezultat | ||||||
| Profit net | 25.789 lei | 21.977 lei | 0 lei | 21.508 lei | 0 lei | 11.262 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 1.383 lei | 0 lei | 4.335 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 25.789 lei | 21.977 lei | -1.383 lei | 21.508 lei | -4.335 lei | 11.262 lei |
| Bilanț | ||||||
| Active totale | 82.896 lei | 54.375 lei | 32.202 lei | 31.223 lei | 12.115 lei | 14.627 lei |
| Datorii | 12.211 lei | 9.479 lei | 9.283 lei | 6.921 lei | 9.321 lei | 7.498 lei |
| Capitaluri proprii | 70.685 lei | 44.896 lei | 22.919 lei | 24.302 lei | 2.794 lei | 7.129 lei |
| Oameni | ||||||
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 1 | 1 | 2 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este C M C PRACTIC ANDI S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, C M C PRACTIC ANDI S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul C M C PRACTIC ANDI S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj (DUNĂRII, nr. 24, bl. M2B, sc. 1, et. 2, ap. 8); numărul de înmatriculare e J|12|3640|2018, din 13.08.2018.
Ce cifră de afaceri a avut C M C PRACTIC ANDI S.R.L. în 2024?
48.581 lei, cu 27% sub 2023 (66.354 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 25.789 lei.
De unde vin datele despre C M C PRACTIC ANDI S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.