VEDLA IT S.R.L.
VEDLA IT S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Galați, Galați, CUI 39742145. Cifră de afaceri 2025: 485.357 lei, 3 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 39742145
- Denumire
- VEDLA IT S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|17|1120|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 10.08.2018
- Sediu
- VLAD ȚEPEȘ, nr. 3, bl. A2, sc. 3, et. 2, ap. 51, CAMERA 2, Municipiul Galați, Galați
- Activități autorizate (CAEN)
- 3313 Repararea echipamentelor electronice și optice · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 485.357 lei (-17% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2018 48,6 mii lei · 2025 485,4 mii lei · maxim 2023 750,9 mii lei · minim 2018 48,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2018 20,6 mii lei · 2025 256,5 mii lei · maxim 2023 432 mii lei · minim 2019 5,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2018 2 · 2025 3 · maxim 2023 4 · minim 2020 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||
| Cifră de afaceri netă | 485.357 lei | 585.298 lei | 750.870 lei | 335.432 lei | 86.183 lei | 129.571 lei | 91.669 lei | 48.550 lei |
| Venituri totale | 486.932 lei | 585.458 lei | 751.646 lei | 337.397 lei | 86.203 lei | 130.255 lei | 92.914 lei | 48.591 lei |
| Cheltuieli totale | 220.738 lei | 317.649 lei | 312.280 lei | 157.864 lei | 53.222 lei | 61.055 lei | 86.369 lei | 27.499 lei |
| Rezultat | ||||||||
| Profit net | 256.481 lei | 256.249 lei | 432.008 lei | 176.241 lei | 32.120 lei | 67.904 lei | 5.628 lei | 20.606 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 256.481 lei | 256.249 lei | 432.008 lei | 176.241 lei | 32.120 lei | 67.904 lei | 5.628 lei | 20.606 lei |
| Bilanț | ||||||||
| Active totale | 286.054 lei | 293.306 lei | 451.068 lei | 249.072 lei | 89.547 lei | 112.475 lei | 66.451 lei | 24.897 lei |
| Datorii | 29.333 lei | 36.817 lei | 18.820 lei | 72.591 lei | 20.861 lei | 44.331 lei | 50.543 lei | 4.091 lei |
| Capitaluri proprii | 256.721 lei | 256.489 lei | 432.248 lei | 176.481 lei | 68.686 lei | 68.144 lei | 15.908 lei | 20.806 lei |
| Oameni | ||||||||
| Număr mediu de salariați | 3 | 4 | 4 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este VEDLA IT S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, VEDLA IT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul VEDLA IT S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Galați, județul Galați (VLAD ȚEPEȘ, nr. 3, bl. A2, sc. 3, et. 2, ap. 51, CAMERA 2); numărul de înmatriculare e J|17|1120|2018, din 10.08.2018.
Ce cifră de afaceri a avut VEDLA IT S.R.L. în 2025?
485.357 lei, cu 17% sub 2024 (585.298 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 256.481 lei.
Câți salariați are VEDLA IT S.R.L.?
3 salariați în medie în 2025 (4 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre VEDLA IT S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.