MONY & TEYA PERFORMANCE S.R.L.
MONY & TEYA PERFORMANCE S.R.L.: firmă în funcțiune din Loc. Ovidiu, Oraș Ovidiu, Constanța, CUI 39737319. Cifră de afaceri 2023: 77.554 lei, 1 salariați. Date O
Registru
- CUI
- 39737319
- Denumire
- MONY & TEYA PERFORMANCE S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|13|2250|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 09.08.2018
- Sediu
- NAȚIONALĂ, nr. 191, bl. CD2, sc. A, et. 2, ap. 11, Loc. Ovidiu, Oraș Ovidiu, Constanța
- Activități autorizate (CAEN)
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2018–2023 · 5 bilanțuri
Financiar · 2018–2023 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2023, față de 2022.
În 2023, cifra de afaceri netă a fost 77.554 lei (-72% față de 2022).
Cifră de afaceri netă (lei): 2021 146,1 mii lei · 2023 77,6 mii lei · maxim 2022 274,8 mii lei · minim 2023 77,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2018 −952 lei · 2023 5,6 mii lei · maxim 2022 125,8 mii lei · minim 2020 −1 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2021 2 · 2023 1 · maxim 2021 2 · minim 2023 1.
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||
| Cifră de afaceri netă | 77.554 lei | 274.840 lei | 146.070 lei | — | fără bilanț | — |
| Venituri totale | 113.944 lei | 274.840 lei | 146.070 lei | 0 lei | fără bilanț | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 107.339 lei | 146.737 lei | 72.027 lei | 129 lei | fără bilanț | 952 lei |
| Rezultat | ||||||
| Profit net | 5.589 lei | 125.767 lei | 72.304 lei | 0 lei | fără bilanț | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 1.045 lei | fără bilanț | 952 lei |
| Rezultat net | 5.589 lei | 125.767 lei | 72.304 lei | -1.045 lei | fără bilanț | -952 lei |
| Bilanț | ||||||
| Active totale | 253.163 lei | 251.939 lei | 120.387 lei | 45.676 lei | fără bilanț | 248 lei |
| Datorii | 3.827 lei | 8.192 lei | 2.407 lei | 0 lei | fără bilanț | 1.000 lei |
| Capitaluri proprii | 249.336 lei | 243.747 lei | 117.980 lei | 45.676 lei | fără bilanț | -752 lei |
| Oameni | ||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 2 | 2 | — | fără bilanț | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MONY & TEYA PERFORMANCE S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, MONY & TEYA PERFORMANCE S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul MONY & TEYA PERFORMANCE S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Loc. Ovidiu, Oraș Ovidiu, județul Constanța (NAȚIONALĂ, nr. 191, bl. CD2, sc. A, et. 2, ap. 11); numărul de înmatriculare e J|13|2250|2018, din 09.08.2018.
Ce cifră de afaceri a avut MONY & TEYA PERFORMANCE S.R.L. în 2023?
77.554 lei, cu 72% sub 2022 (274.840 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 5.589 lei.
Câți salariați are MONY & TEYA PERFORMANCE S.R.L.?
1 salariat în medie în 2023 (2 în 2022), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre MONY & TEYA PERFORMANCE S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2023). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.