RAMESANDA S.R.L.
RAMESANDA S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Reghin, Mureș, CUI 39724106. Cifră de afaceri 2025: 43.485 lei, 0 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 39724106
- Denumire
- RAMESANDA S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|26|1216|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 07.08.2018
- Sediu
- VÎNĂTORILOR, nr. 16, Municipiul Reghin, Mureș
- Activități autorizate (CAEN)
- 1627 Finisarea articolelor din lemn · rev. 3
- 1628 Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4644 Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere · rev. 3
- 4647 Comerț cu ridicata al mobilei (inclusiv de birou și pentru magazine), covoarelor și a articolelor de iluminat · rev. 3
Arată toate (11)
- 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare · rev. 3
- 4686 Comerț cu ridicata al altor produse intermediare · rev. 3
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit · rev. 3
- 4755 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 43.485 lei (+15% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 25 mii lei · 2025 43,5 mii lei · maxim 2021 66 mii lei · minim 2019 25 mii lei.
Rezultat net (lei): 2019 16,4 mii lei · 2025 9,3 mii lei · maxim 2021 31,4 mii lei · minim 2023 7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2025 0 · maxim 2025 0 · minim 2025 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | 43.485 lei | 37.756 lei | 38.119 lei | 51.394 lei | 65.991 lei | 52.698 lei | 24.959 lei |
| Venituri totale | 43.485 lei | 37.756 lei | 38.119 lei | 61.073 lei | 65.991 lei | 52.698 lei | 24.959 lei |
| Cheltuieli totale | 32.301 lei | 28.882 lei | 29.741 lei | 39.999 lei | 32.639 lei | 20.730 lei | 7.846 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 9.250 lei | 7.454 lei | 7.038 lei | 19.532 lei | 31.372 lei | 30.387 lei | 16.364 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 9.250 lei | 7.454 lei | 7.038 lei | 19.532 lei | 31.372 lei | 30.387 lei | 16.364 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 99.729 lei | 86.412 lei | 113.281 lei | 102.479 lei | 79.783 lei | 52.737 lei | 17.313 lei |
| Datorii | 6.630 lei | 2.564 lei | 8.387 lei | 4.623 lei | 1.460 lei | 5.786 lei | 749 lei |
| Capitaluri proprii | 93.099 lei | 83.848 lei | 104.894 lei | 97.856 lei | 78.323 lei | 46.951 lei | 16.564 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | 0 | — | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este RAMESANDA S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, RAMESANDA S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul RAMESANDA S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Reghin, județul Mureș (VÎNĂTORILOR, nr. 16); numărul de înmatriculare e J|26|1216|2018, din 07.08.2018.
Ce cifră de afaceri a avut RAMESANDA S.R.L. în 2025?
43.485 lei, cu 15% peste 2024 (37.756 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 9.250 lei.
Câți salariați are RAMESANDA S.R.L.?
0 salariați în medie în 2025, după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre RAMESANDA S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.