MARY & LARY SPEDITION S.R.L.
MARY & LARY SPEDITION S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Malovăț, Comuna Malovăț, Mehedinți, CUI 39704435. Cifră de afaceri 2024: 415.377 lei, 1 salariați. Date
Registru
- CUI
- 39704435
- Denumire
- MARY & LARY SPEDITION S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|25|393|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 02.08.2018
- Sediu
- Gladiolei, nr. 2, CAMERA 1, Sat Malovăț, Comuna Malovăț, Mehedinți
- Activități autorizate (CAEN)
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
- 4931 Transporturi terestre de pasageri, pe bază de grafic · rev. 3
- 4932 Transporturi terestre de pasageri, ocazionale · rev. 3
- 4933 Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă · rev. 3
- 4934 Transporturi de pasageri cu funiculare, teleferice și schilifturi · rev. 3
- 4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a. · rev. 3
Arată toate (14)
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 5210 Depozitări · rev. 3
- 5224 Manipulări · rev. 3
- 5231 Activități de intermediere pentru transportul de marfă · rev. 3
- 5232 Activități de intermediere pentru transportul de pasageri · rev. 3
- 5320 Alte activități poștale și de curier · rev. 3
- 5330 Servicii de intermediere pentru activități poștale și de curier · rev. 3
- 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2018–2024 · 7 bilanțuri
Financiar · 2018–2024 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.
În 2024, cifra de afaceri netă a fost 415.377 lei (-56% față de 2023).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 56,9 mii lei · 2024 415,4 mii lei · maxim 2023 935,1 mii lei · minim 2019 56,9 mii lei.
Rezultat net (lei): 2018 −10,4 mii lei · 2024 668 lei · maxim 2021 4,5 mii lei · minim 2022 −121,9 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2018 0 · 2024 1 · maxim 2021 2 · minim 2018 0.
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | 415.377 lei | 935.104 lei | 513.778 lei | 550.022 lei | 233.607 lei | 56.924 lei | — |
| Venituri totale | 518.184 lei | 1.008.280 lei | 578.868 lei | 602.534 lei | 239.883 lei | 58.612 lei | 156 lei |
| Cheltuieli totale | 507.399 lei | 995.945 lei | 694.953 lei | 591.991 lei | 283.383 lei | 121.582 lei | 10.579 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 668 lei | 2.266 lei | 0 lei | 4.523 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 121.861 lei | 0 lei | 45.969 lei | 63.539 lei | 10.423 lei |
| Rezultat net | 668 lei | 2.266 lei | -121.861 lei | 4.523 lei | -45.969 lei | -63.539 lei | -10.423 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 160.479 lei | 267.366 lei | 248.990 lei | 382.641 lei | 184.588 lei | 192.648 lei | 184.020 lei |
| Datorii | 394.615 lei | 502.170 lei | 486.059 lei | 497.849 lei | 304.319 lei | 266.410 lei | 194.243 lei |
| Capitaluri proprii | -234.136 lei | -234.804 lei | -237.069 lei | -115.208 lei | -119.731 lei | -73.762 lei | -10.223 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MARY & LARY SPEDITION S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, MARY & LARY SPEDITION S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul MARY & LARY SPEDITION S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Malovăț, Comuna Malovăț, județul Mehedinți (Gladiolei, nr. 2, CAMERA 1); numărul de înmatriculare e J|25|393|2018, din 02.08.2018.
Ce cifră de afaceri a avut MARY & LARY SPEDITION S.R.L. în 2024?
415.377 lei, cu 56% sub 2023 (935.104 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 668 lei.
Câți salariați are MARY & LARY SPEDITION S.R.L.?
1 salariat în medie în 2024 (2 în 2023), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre MARY & LARY SPEDITION S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.