M GARAGE INVEST S.R.L.
M GARAGE INVEST S.R.L.: firmă în funcțiune din Comuna Slobozia Mândra, Teleorman, CUI 39699762. Cifră de afaceri 2022: 1.482 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 39699762
- Denumire
- M GARAGE INVEST S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|34|466|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 01.08.2018
- Sediu
- SLOBOZIA MÎNDRA, nr. cadastral 128, Comuna Slobozia Mândra, Teleorman
- Activități autorizate (CAEN)
- 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 2
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2018–2022 · 5 bilanțuri
Financiar · 2018–2022 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2022, față de 2021.
În 2022, cifra de afaceri netă a fost 1.482 lei (-89% față de 2021).
Cifră de afaceri netă (lei): 2018 2,9 mii lei · 2022 1,5 mii lei · maxim 2019 40,3 mii lei · minim 2022 1,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2018 −140 lei · 2022 −564 lei · maxim 2020 5,3 mii lei · minim 2022 −564 lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2019 1 · 2020 1 · maxim 2019 1 · minim 2019 1.
| Indicator | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||
| Cifră de afaceri netă | 1.482 lei | 12.945 lei | 22.408 lei | 40.338 lei | 2.881 lei |
| Venituri totale | 1.482 lei | 13.399 lei | 23.108 lei | 40.604 lei | 3.166 lei |
| Cheltuieli totale | 2.002 lei | 9.580 lei | 17.159 lei | 37.683 lei | 3.211 lei |
| Rezultat | |||||
| Profit net | 0 lei | 3.416 lei | 5.270 lei | 2.110 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 564 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 140 lei |
| Rezultat net | -564 lei | 3.416 lei | 5.270 lei | 2.110 lei | -140 lei |
| Bilanț | |||||
| Active totale | 3.065 lei | 3.914 lei | 5.715 lei | 8.255 lei | 21.790 lei |
| Datorii | 3.389 lei | 258 lei | 205 lei | 6.085 lei | 21.730 lei |
| Capitaluri proprii | -324 lei | 3.656 lei | 5.510 lei | 2.170 lei | 60 lei |
| Oameni | |||||
| Număr mediu de salariați | — | — | 1 | 1 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este M GARAGE INVEST S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, M GARAGE INVEST S.R.L. figurează în funcțiune, cu o alertă în registru. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul M GARAGE INVEST S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Comuna Slobozia Mândra, județul Teleorman (SLOBOZIA MÎNDRA, nr. cadastral 128); numărul de înmatriculare e J|34|466|2018, din 01.08.2018.
Ce cifră de afaceri a avut M GARAGE INVEST S.R.L. în 2022?
1.482 lei, cu 89% sub 2021 (12.945 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 564 lei.
De unde vin datele despre M GARAGE INVEST S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2022). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.