BC CHEM TRADING S.R.L.
BC CHEM TRADING S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, CUI 39693344. Cifră de afaceri 2023: 88.622 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 39693344
- Denumire
- BC CHEM TRADING S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|3393|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 31.07.2018
- Sediu
- Bună Ziua, nr. 39, bl. E7D, sc. 3, et. parter, ap. 132, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării · rev. 2
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
- 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice · rev. 2
- 8211 Activități combinate de secretariat · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2018–2023 · 6 bilanțuri
Financiar · 2018–2023 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2023, față de 2022.
În 2023, cifra de afaceri netă a fost 88.622 lei (-26% față de 2022).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 71,2 mii lei · 2023 88,6 mii lei · maxim 2021 287,3 mii lei · minim 2019 71,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2018 −1,5 mii lei · 2023 63,7 mii lei · maxim 2021 218,8 mii lei · minim 2018 −1,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2020 1 · 2022 1 · maxim 2020 1 · minim 2020 1.
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||
| Cifră de afaceri netă | 88.622 lei | 119.015 lei | 287.269 lei | 188.771 lei | 71.196 lei | — |
| Venituri totale | 88.654 lei | 119.062 lei | 287.332 lei | 188.803 lei | 71.196 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 13.099 lei | 15.877 lei | 64.678 lei | 42.662 lei | 14.348 lei | 1.539 lei |
| Rezultat | ||||||
| Profit net | 63.708 lei | 100.175 lei | 218.845 lei | 142.664 lei | 54.712 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 1.539 lei |
| Rezultat net | 63.708 lei | 100.175 lei | 218.845 lei | 142.664 lei | 54.712 lei | -1.539 lei |
| Bilanț | ||||||
| Active totale | 84.587 lei | 180.293 lei | 366.499 lei | 150.634 lei | 65.484 lei | — |
| Datorii | 20.638 lei | 17.378 lei | 6.329 lei | 9.309 lei | 12.111 lei | 1.339 lei |
| Capitaluri proprii | 63.949 lei | 162.915 lei | 360.170 lei | 141.325 lei | 53.373 lei | -1.339 lei |
| Oameni | ||||||
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 1 | 1 | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este BC CHEM TRADING S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, BC CHEM TRADING S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul BC CHEM TRADING S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj (Bună Ziua, nr. 39, bl. E7D, sc. 3, et. parter, ap. 132); numărul de înmatriculare e J|12|3393|2018, din 31.07.2018.
Ce cifră de afaceri a avut BC CHEM TRADING S.R.L. în 2023?
88.622 lei, cu 26% sub 2022 (119.015 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 63.708 lei.
De unde vin datele despre BC CHEM TRADING S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2023). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.