TURQOISEMINT LUCYA S.R.L.
TURQOISEMINT LUCYA S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Duleu, Comuna Fârliug, Caraș-Severin, CUI 39686657. Cifră de afaceri 2023: 6.702 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 39686657
- Denumire
- TURQOISEMINT LUCYA S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|35|2612|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 30.07.2018
- Sediu
- nr. 115, Sat Duleu, Comuna Fârliug, Caraș-Severin
- Activități autorizate (CAEN)
- 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 2
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor · rev. 2
- 4212 Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane · rev. 2
- 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 2
- 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 2
Arată toate (36)
- 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 2
- 4291 Construcții hidrotehnice · rev. 2
- 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 2
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 2
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
- 4674 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire · rev. 2
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 2
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
- 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 2
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
- 7111 Activități de arhitectură · rev. 2
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 2
- 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții · rev. 2
- 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor · rev. 2
- 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 2
- 8129 Alte activități de curățenie · rev. 2
- 8130 Activități de întreținere peisagistică · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2018–2023 · 6 bilanțuri
Financiar · 2018–2023 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2023, față de 2022.
În 2023, cifra de afaceri netă a fost 6.702 lei (-70% față de 2022).
Cifră de afaceri netă (lei): 2018 38 mii lei · 2023 6,7 mii lei · maxim 2019 48,5 mii lei · minim 2023 6,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2018 27,1 mii lei · 2023 1,4 mii lei · maxim 2021 36,3 mii lei · minim 2023 1,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2018 1 · 2020 1 · maxim 2018 1 · minim 2018 1.
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||
| Cifră de afaceri netă | 6.702 lei | 22.386 lei | 38.630 lei | 37.624 lei | 48.495 lei | 38.047 lei |
| Venituri totale | 6.702 lei | 22.386 lei | 38.631 lei | 37.624 lei | 48.496 lei | 38.047 lei |
| Cheltuieli totale | 5.104 lei | 466 lei | 1.171 lei | 7.018 lei | 15.443 lei | 9.853 lei |
| Rezultat | ||||||
| Profit net | 1.375 lei | 21.248 lei | 36.300 lei | 29.541 lei | 31.947 lei | 27.053 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 1.375 lei | 21.248 lei | 36.300 lei | 29.541 lei | 31.947 lei | 27.053 lei |
| Bilanț | ||||||
| Active totale | 147.885 lei | 146.287 lei | 125.528 lei | 89.380 lei | 61.558 lei | 28.580 lei |
| Datorii | 223 lei | 0 lei | 488 lei | 640 lei | 2.358 lei | 1.327 lei |
| Capitaluri proprii | 147.662 lei | 146.287 lei | 125.040 lei | 88.740 lei | 59.200 lei | 27.253 lei |
| Oameni | ||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este TURQOISEMINT LUCYA S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, TURQOISEMINT LUCYA S.R.L. figurează în funcțiune, cu o alertă în registru. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul TURQOISEMINT LUCYA S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Duleu, Comuna Fârliug, județul Caraș-Severin (nr. 115); numărul de înmatriculare e J|35|2612|2018, din 30.07.2018.
Ce cifră de afaceri a avut TURQOISEMINT LUCYA S.R.L. în 2023?
6.702 lei, cu 70% sub 2022 (22.386 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 1.375 lei.
De unde vin datele despre TURQOISEMINT LUCYA S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2023). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.