CÂTE-N LUNĂ ȘI-N STELE S.R.L.

CÂTE-N LUNĂ ȘI-N STELE S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Moșnița Veche, Comuna Moșnița Nouă, Timiș, CUI 39679960. Cifră de afaceri 2024: 9.230.908 lei, 5 salar

Registru

CUI
39679960
Denumire
CÂTE-N LUNĂ ȘI-N STELE S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|35|2590|2018
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
27.07.2018
Sediu
Amiciției, nr. 7, CAMERA 2, Sat Moșnița Veche, Comuna Moșnița Nouă, Timiș
Activități autorizate (CAEN)
  • 4755 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a. · rev. 3
  • 4762 Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie · rev. 3
  • 4764 Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor · rev. 3
  • 4769 Comerț cu amănuntul de bunuri culturale și recreative n.c.a. · rev. 3
  • 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei · rev. 3
  • 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele · rev. 3
Arată toate (18)
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie · rev. 3
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
  • 4792 Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat · rev. 3
  • 5210 Depozitări · rev. 3
  • 5224 Manipulări · rev. 3
  • 5320 Alte activități poștale și de curier · rev. 3
  • 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 3
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 3
  • 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. · rev. 3
  • 8292 Activități de ambalare · rev. 3
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
17.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2018–2024 · 6 bilanțuri

Financiar · 2018–2024 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.

În 2024, cifra de afaceri netă a fost 9.230.908 lei (+22% față de 2023).

Cifră de afaceri netă (lei): 2018 298,7 mii lei · 2024 9,2 mil. lei · maxim 2024 9,2 mil. lei · minim 2018 298,7 mii lei.

Rezultat net (lei): 2018 81,1 mii lei · 2024 709,1 mii lei · maxim 2021 1,2 mil. lei · minim 2018 81,1 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2018 1 · 2024 5 · maxim 2024 5 · minim 2018 1.

Indicator2024202320222021202020192018
Activitate
Cifră de afaceri netă9.230.908 lei7.544.514 leifără bilanț4.614.029 lei3.696.533 lei981.575 lei298.703 lei
Venituri totale9.231.031 lei7.546.604 leifără bilanț4.623.073 lei3.696.533 lei981.575 lei298.703 lei
Cheltuieli totale8.386.850 lei6.952.971 leifără bilanț3.359.218 lei3.154.550 lei600.348 lei213.521 lei
Rezultat
Profit net709.112 lei498.652 leifără bilanț1.221.901 lei505.007 lei371.276 lei81.075 lei
Pierdere netă0 lei0 leifără bilanț0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net709.112 lei498.652 leifără bilanț1.221.901 lei505.007 lei371.276 lei81.075 lei
Bilanț
Active totale5.404.337 lei4.614.411 leifără bilanț3.379.421 lei1.079.698 lei527.853 lei218.525 lei
Datorii896.492 lei815.728 leifără bilanț1.343.498 lei121.339 lei74.502 lei136.450 lei
Capitaluri proprii4.507.845 lei3.798.683 leifără bilanț2.035.923 lei958.359 lei453.351 lei82.075 lei
Oameni
Număr mediu de salariați53fără bilanț21—1

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este CÂTE-N LUNĂ ȘI-N STELE S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, CÂTE-N LUNĂ ȘI-N STELE S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul CÂTE-N LUNĂ ȘI-N STELE S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Moșnița Veche, Comuna Moșnița Nouă, județul Timiș (Amiciției, nr. 7, CAMERA 2); numărul de înmatriculare e J|35|2590|2018, din 27.07.2018.

Ce cifră de afaceri a avut CÂTE-N LUNĂ ȘI-N STELE S.R.L. în 2024?

9.230.908 lei, cu 22% peste 2023 (7.544.514 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 709.112 lei.

Câți salariați are CÂTE-N LUNĂ ȘI-N STELE S.R.L.?

5 salariați în medie în 2024 (3 în 2023), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre CÂTE-N LUNĂ ȘI-N STELE S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.