CNC TRACE S.R.L.
CNC TRACE S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Timișoara, Timiș, CUI 39679501. Cifră de afaceri 2025: 394.633 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 39679501
- Denumire
- CNC TRACE S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|35|2584|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 27.07.2018
- Sediu
- SIRIUS, nr. 4, bl. 64, sc. E, et. P, ap. 2, Municipiul Timișoara, Timiș
- Activități autorizate (CAEN)
- 3102 Fabricarea de mobilă pentru bucătării · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 2
- 4759 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate · rev. 2
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
Arată toate (14)
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 2
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
- 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor · rev. 2
- 8552 Învățământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.) · rev. 2
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 2
- 8891 Activități de îngrijire zilnică pentru copii · rev. 2
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 394.633 lei (-8% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2020 65,6 mii lei · 2025 394,6 mii lei · maxim 2022 453,4 mii lei · minim 2020 65,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2019 −34,3 mii lei · 2025 −134 mii lei · maxim 2021 142,5 mii lei · minim 2020 −194,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2020 4 · 2025 1 · maxim 2020 4 · minim 2023 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | 394.633 lei | 426.797 lei | 420.806 lei | 453.379 lei | 125.223 lei | 65.577 lei | — |
| Venituri totale | 402.336 lei | 450.685 lei | 420.806 lei | 457.972 lei | 346.894 lei | 65.577 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 529.659 lei | 348.235 lei | 375.247 lei | 406.020 lei | 203.099 lei | 258.546 lei | 34.284 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 0 lei | 95.680 lei | 41.426 lei | 47.419 lei | 142.542 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 134.047 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 194.331 lei | 34.284 lei |
| Rezultat net | -134.047 lei | 95.680 lei | 41.426 lei | 47.419 lei | 142.542 lei | -194.331 lei | -34.284 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 232.348 lei | 218.912 lei | 155.985 lei | 173.523 lei | 163.327 lei | 172.016 lei | 95.058 lei |
| Datorii | 228.182 lei | 120.739 lei | 153.493 lei | 212.456 lei | 249.952 lei | 585.104 lei | 129.895 lei |
| Capitaluri proprii | 4.166 lei | 98.173 lei | 2.492 lei | -38.933 lei | -86.625 lei | -229.168 lei | -34.837 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 4 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este CNC TRACE S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, CNC TRACE S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul CNC TRACE S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Timișoara, județul Timiș (SIRIUS, nr. 4, bl. 64, sc. E, et. P, ap. 2); numărul de înmatriculare e J|35|2584|2018, din 27.07.2018.
Ce cifră de afaceri a avut CNC TRACE S.R.L. în 2025?
394.633 lei, cu 8% sub 2024 (426.797 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 134.047 lei.
Câți salariați are CNC TRACE S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre CNC TRACE S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.