JACK BLUE SERV S.R.L.
JACK BLUE SERV S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Dudu, Comuna Chiajna, Ilfov, CUI 39678948. Cifră de afaceri 2025: 20.846 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 39678948
- Denumire
- JACK BLUE SERV S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|23|3521|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 27.07.2018
- Sediu
- TINERETULUI, nr. 45, et. 2, ap. 12, Sat Dudu, Comuna Chiajna, Ilfov
- Activități autorizate (CAEN)
- 4933 Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă · rev. 3
- 6619 Activități auxiliare intermedierilor financiare, exceptând activități de asigurări și fonduri de pensii · rev. 3
- 6622 Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 20.846 lei (-71% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2018 12 mii lei · 2025 20,8 mii lei · maxim 2022 105,2 mii lei · minim 2018 12 mii lei.
Rezultat net (lei): 2018 −1 mii lei · 2025 −3,3 mii lei · maxim 2022 25 mii lei · minim 2023 −22,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2019 1 · 2022 1 · maxim 2019 1 · minim 2019 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||
| Cifră de afaceri netă | 20.846 lei | 72.007 lei | 84.616 lei | 105.240 lei | 60.786 lei | 62.919 lei | 65.584 lei | 12.009 lei |
| Venituri totale | 20.856 lei | 72.007 lei | 84.616 lei | 105.240 lei | 60.786 lei | 62.919 lei | 65.585 lei | 12.009 lei |
| Cheltuieli totale | 24.178 lei | 92.309 lei | 106.933 lei | 77.125 lei | 44.095 lei | 51.729 lei | 57.704 lei | 12.677 lei |
| Rezultat | ||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 24.958 lei | 14.867 lei | 9.316 lei | 6.242 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 3.322 lei | 20.302 lei | 22.317 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 1.028 lei |
| Rezultat net | -3.322 lei | -20.302 lei | -22.317 lei | 24.958 lei | 14.867 lei | 9.316 lei | 6.242 lei | -1.028 lei |
| Bilanț | ||||||||
| Active totale | 13.232 lei | 17.480 lei | 37.380 lei | 64.025 lei | 38.937 lei | 18.620 lei | 10.033 lei | 4.479 lei |
| Datorii | 4.618 lei | 5.543 lei | 5.141 lei | 9.469 lei | 9.339 lei | 3.890 lei | 4.619 lei | 5.307 lei |
| Capitaluri proprii | 8.614 lei | 11.937 lei | 32.239 lei | 54.556 lei | 29.598 lei | 14.730 lei | 5.414 lei | -828 lei |
| Oameni | ||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este JACK BLUE SERV S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, JACK BLUE SERV S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul JACK BLUE SERV S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Dudu, Comuna Chiajna, județul Ilfov (TINERETULUI, nr. 45, et. 2, ap. 12); numărul de înmatriculare e J|23|3521|2018, din 27.07.2018.
Ce cifră de afaceri a avut JACK BLUE SERV S.R.L. în 2025?
20.846 lei, cu 71% sub 2024 (72.007 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 3.322 lei.
De unde vin datele despre JACK BLUE SERV S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.