ITMARA POR S.R.L.

ITMARA POR S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Cămărașu, Comuna Cămărașu, Cluj, CUI 39652034. Cifră de afaceri 2025: 308.243 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF, ANA

Registru

CUI
39652034
Denumire
ITMARA POR S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|12|3215|2018
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
20.07.2018
Sediu
CĂMĂRAȘU, nr. 176, Sat Cămărașu, Comuna Cămărașu, Cluj
Activități autorizate (CAEN)
  • 1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie · rev. 2
  • 1072 Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie · rev. 2
  • 4617 Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
  • 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate · rev. 2
  • 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor, în magazine specializate · rev. 2
  • 4781 Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · rev. 2
Arată toate (8)
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
  • 5610 Restaurante · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
22.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri

Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 308.243 lei (+12% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2022 324 lei · 2025 308,2 mii lei · maxim 2025 308,2 mii lei · minim 2022 324 lei.

Rezultat net (lei): 2022 −3,2 mii lei · 2025 1 mii lei · maxim 2024 23,4 mii lei · minim 2022 −3,2 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2025 2 · maxim 2024 2 · minim 2022 1.

Indicator2025202420232022
Activitate
Cifră de afaceri netă308.243 lei275.066 lei179.502 lei324 lei
Venituri totale313.100 lei295.952 lei179.502 lei324 lei
Cheltuieli totale307.993 lei270.254 lei174.109 lei3.542 lei
Rezultat
Profit net1.000 lei23.386 lei3.634 lei0 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei3.221 lei
Rezultat net1.000 lei23.386 lei3.634 lei-3.221 lei
Bilanț
Active totale34.276 lei40.479 lei16.388 lei862 lei
Datorii9.276 lei16.479 lei15.775 lei3.883 lei
Capitaluri proprii25.000 lei24.000 lei613 lei-3.021 lei
Oameni
Număr mediu de salariați2211

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este ITMARA POR S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, ITMARA POR S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 22.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul ITMARA POR S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Cămărașu, Comuna Cămărașu, județul Cluj (CĂMĂRAȘU, nr. 176); numărul de înmatriculare e J|12|3215|2018, din 20.07.2018.

Ce cifră de afaceri a avut ITMARA POR S.R.L. în 2025?

308.243 lei, cu 12% peste 2024 (275.066 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 1.000 lei.

Câți salariați are ITMARA POR S.R.L.?

2 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre ITMARA POR S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (22.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.