VAR CHANGES S.R.L.

VAR CHANGES S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Mărtinești, Comuna Odoreu, Satu Mare, CUI 39610225. Cifră de afaceri 2025: 232.650 lei, 1 salariați. Date ONRC, M

Registru

CUI
39610225
Denumire
VAR CHANGES S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|30|651|2018
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
11.07.2018
Sediu
Principală, nr. 61/B, Sat Mărtinești, Comuna Odoreu, Satu Mare
Activități autorizate (CAEN)
  • 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 2
  • 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației · rev. 2
  • 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 2
  • 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 2
  • 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
12.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri

Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 232.650 lei (-5% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2021 51,6 mii lei · 2025 232,7 mii lei · maxim 2022 251,1 mii lei · minim 2021 51,6 mii lei.

Rezultat net (lei): 2021 35,4 mii lei · 2025 82,8 mii lei · maxim 2023 193,8 mii lei · minim 2021 35,4 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2025 1 · maxim 2022 1 · minim 2022 1.

Indicator20252024202320222021
Activitate
Cifră de afaceri netă232.650 lei244.530 lei246.510 lei251.066 lei51.578 lei
Venituri totale232.650 lei244.530 lei246.510 lei251.066 lei51.746 lei
Cheltuieli totale143.047 lei194.894 lei50.565 lei93.953 lei14.751 lei
Rezultat
Profit net82.763 lei42.447 lei193.775 lei154.903 lei35.449 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net82.763 lei42.447 lei193.775 lei154.903 lei35.449 lei
Bilanț
Active totale114.454 lei60.583 lei211.148 lei168.533 lei36.161 lei
Datorii31.451 lei17.896 lei4.158 lei5.318 lei512 lei
Capitaluri proprii83.003 lei42.687 lei206.990 lei163.215 lei35.649 lei
Oameni
Număr mediu de salariați1111—

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este VAR CHANGES S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, VAR CHANGES S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul VAR CHANGES S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Mărtinești, Comuna Odoreu, județul Satu Mare (Principală, nr. 61/B); numărul de înmatriculare e J|30|651|2018, din 11.07.2018.

Ce cifră de afaceri a avut VAR CHANGES S.R.L. în 2025?

232.650 lei, cu 5% sub 2024 (244.530 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 82.763 lei.

Câți salariați are VAR CHANGES S.R.L.?

1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre VAR CHANGES S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.