DARI & LUC FOOD S.R.L.
DARI & LUC FOOD S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Reghin, Mureș, CUI 39587564. Cifră de afaceri 2025: 113.412 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 39587564
- Denumire
- DARI & LUC FOOD S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|26|1067|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 05.07.2018
- Sediu
- POMETULUI, nr. 6, Municipiul Reghin, Mureș
- Activități autorizate (CAEN)
- 1052 Fabricarea înghețatei · rev. 3
- 1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie · rev. 3
- 4631 Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor · rev. 3
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 4762 Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie · rev. 3
Arată toate (11)
- 4764 Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor · rev. 3
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 5611 Restaurante · rev. 3
- 5612 Activități ale unităților mobile de alimentație · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 113.412 lei (-20% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 31,1 mii lei · 2025 113,4 mii lei · maxim 2024 141,9 mii lei · minim 2022 29,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2019 −22,4 mii lei · 2025 −5,8 mii lei · maxim 2023 27,7 mii lei · minim 2024 −38,1 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2019 1 · 2025 1 · maxim 2019 1 · minim 2019 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | 113.412 lei | 141.887 lei | 74.237 lei | 29.622 lei | — | — | 31.114 lei |
| Venituri totale | 115.219 lei | 142.810 lei | 103.561 lei | 38.924 lei | 0 lei | 0 lei | 47.549 lei |
| Cheltuieli totale | 117.630 lei | 176.686 lei | 74.999 lei | 37.103 lei | 96 lei | 63 lei | 69.467 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 27.707 lei | 956 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 5.814 lei | 38.135 lei | 0 lei | 0 lei | 96 lei | 63 lei | 22.396 lei |
| Rezultat net | -5.814 lei | -38.135 lei | 27.707 lei | 956 lei | -96 lei | -63 lei | -22.396 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 92.431 lei | 85.925 lei | 41.001 lei | 56.109 lei | 6.731 lei | 8.827 lei | 9.941 lei |
| Datorii | 127.851 lei | 115.531 lei | 32.471 lei | 75.287 lei | 26.915 lei | 28.915 lei | 29.966 lei |
| Capitaluri proprii | -35.420 lei | -29.606 lei | 8.530 lei | -19.178 lei | -20.184 lei | -20.088 lei | -20.025 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este DARI & LUC FOOD S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, DARI & LUC FOOD S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul DARI & LUC FOOD S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Reghin, județul Mureș (POMETULUI, nr. 6); numărul de înmatriculare e J|26|1067|2018, din 05.07.2018.
Ce cifră de afaceri a avut DARI & LUC FOOD S.R.L. în 2025?
113.412 lei, cu 20% sub 2024 (141.887 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 5.814 lei.
Câți salariați are DARI & LUC FOOD S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre DARI & LUC FOOD S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.