FINELIS CONT S.R.L.

FINELIS CONT S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Dascălu, Comuna Dascălu, Ilfov, CUI 39579685. Cifră de afaceri 2025: 718.800 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, AN

Registru

CUI
39579685
Denumire
FINELIS CONT S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|23|3135|2018
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
04.07.2018
Sediu
CĂLĂRAȘI, nr. 37, Sat Dascălu, Comuna Dascălu, Ilfov
Activități autorizate (CAEN)
  • 6920 Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal · rev. 2
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
  • 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. · rev. 2
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
12.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri

Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 718.800 lei (+21% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2018 48 mii lei · 2025 718,8 mii lei · maxim 2025 718,8 mii lei · minim 2018 48 mii lei.

Rezultat net (lei): 2018 4,6 mii lei · 2025 600,2 mii lei · maxim 2025 600,2 mii lei · minim 2018 4,6 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2018 1 · 2025 1 · maxim 2018 1 · minim 2018 1.

Indicator20252024202320222021202020192018
Activitate
Cifră de afaceri netă718.800 lei595.200 lei614.100 lei273.000 lei378.000 lei378.500 lei120.000 lei48.000 lei
Venituri totale718.831 lei596.906 lei614.113 lei273.014 lei378.013 lei378.507 lei120.006 lei48.002 lei
Cheltuieli totale100.588 lei100.140 lei155.683 lei85.749 lei134.338 lei104.987 lei85.228 lei42.953 lei
Rezultat
Profit net600.203 lei485.051 lei452.412 lei184.590 lei239.971 lei269.830 lei33.578 lei4.569 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net600.203 lei485.051 lei452.412 lei184.590 lei239.971 lei269.830 lei33.578 lei4.569 lei
Bilanț
Active totale628.869 lei504.717 lei495.889 lei244.645 lei326.383 lei373.967 lei42.190 lei17.700 lei
Datorii28.186 lei19.186 lei42.997 lei59.575 lei85.932 lei103.657 lei8.212 lei12.731 lei
Capitaluri proprii600.683 lei485.531 lei452.892 lei185.070 lei240.451 lei270.310 lei33.978 lei4.969 lei
Oameni
Număr mediu de salariați11111111

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este FINELIS CONT S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, FINELIS CONT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul FINELIS CONT S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Dascălu, Comuna Dascălu, județul Ilfov (CĂLĂRAȘI, nr. 37); numărul de înmatriculare e J|23|3135|2018, din 04.07.2018.

Ce cifră de afaceri a avut FINELIS CONT S.R.L. în 2025?

718.800 lei, cu 21% peste 2024 (595.200 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 600.203 lei.

Câți salariați are FINELIS CONT S.R.L.?

1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre FINELIS CONT S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.