STEEL COMPLIANCE GROUP S.R.L.

STEEL COMPLIANCE GROUP S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Florești, Comuna Florești, Cluj, CUI 39508528. Cifră de afaceri 2025: 277.515 lei, 1 salariați. Date O

Registru

CUI
39508528
Denumire
STEEL COMPLIANCE GROUP S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|12|2643|2018
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
19.06.2018
Sediu
TINERETULUI, nr. 123, Sat Florești, Comuna Florești, Cluj
Activități autorizate (CAEN)
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
  • 5829 Activități de editare a altor produse software · rev. 2
  • 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației · rev. 2
  • 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 2
  • 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 2
  • 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 2
Arată toate (13)
  • 6312 Activități ale portalurilor web · rev. 2
  • 6399 Alte activități de servicii informaționale n.c.a. · rev. 2
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 2
  • 7312 Servicii de reprezentare media · rev. 2
  • 7410 Activități de design specializat · rev. 2
  • 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
12.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri

Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 277.515 lei (-59% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2018 254 lei · 2025 277,5 mii lei · maxim 2024 681,6 mii lei · minim 2018 254 lei.

Rezultat net (lei): 2018 9 lei · 2025 −161,5 mii lei · maxim 2020 67,1 mii lei · minim 2023 −215 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2019 1 · 2025 1 · maxim 2019 1 · minim 2021 0.

Indicator20252024202320222021202020192018
Activitate
Cifră de afaceri netă277.515 lei681.649 lei414.106 lei434.145 lei103.765 lei87.845 lei9.165 lei254 lei
Venituri totale285.018 lei682.791 lei426.006 lei435.038 lei104.206 lei87.903 lei9.300 lei254 lei
Cheltuieli totale446.527 lei650.877 lei640.976 lei553.734 lei56.805 lei18.211 lei33.065 lei237 lei
Rezultat
Profit net0 lei31.914 lei0 lei0 lei44.288 lei67.134 lei0 lei9 lei
Pierdere netă161.509 lei0 lei214.970 lei129.764 lei0 lei0 lei23.893 lei0 lei
Rezultat net-161.509 lei31.914 lei-214.970 lei-129.764 lei44.288 lei67.134 lei-23.893 lei9 lei
Bilanț
Active totale139.532 lei141.163 lei126.389 lei127.873 lei117.739 lei61.620 lei495 lei217 lei
Datorii568.975 lei408.241 lei424.454 lei210.112 lei69.358 lei18.170 lei24.179 lei8 lei
Capitaluri proprii-429.800 lei-268.291 lei-300.205 lei-85.236 lei44.528 lei43.450 lei-23.684 lei209 lei
Oameni
Număr mediu de salariați1111011—

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este STEEL COMPLIANCE GROUP S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, STEEL COMPLIANCE GROUP S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul STEEL COMPLIANCE GROUP S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Florești, Comuna Florești, județul Cluj (TINERETULUI, nr. 123); numărul de înmatriculare e J|12|2643|2018, din 19.06.2018.

Ce cifră de afaceri a avut STEEL COMPLIANCE GROUP S.R.L. în 2025?

277.515 lei, cu 59% sub 2024 (681.649 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 161.509 lei.

Câți salariați are STEEL COMPLIANCE GROUP S.R.L.?

1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre STEEL COMPLIANCE GROUP S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.