LEMNARIA13 S.R.L.
LEMNARIA13 S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Iași, Iași, CUI 39506012. Cifră de afaceri 2025: 50.375 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 39506012
- Denumire
- LEMNARIA13 S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|22|1619|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 19.06.2018
- Sediu
- PROF. ION INCULEȚ, nr. 21, bl. 681, sc. A, et. 3, ap. 14, camera 6, Municipiul Iași, Iași
- Activități autorizate (CAEN)
- 1610 Tăierea și rindeluirea lemnului · rev. 2
- 1621 Fabricarea de furnire și a panourilor de lemn · rev. 2
- 1622 Fabricarea parchetului asamblat în panouri · rev. 2
- 1623 Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții · rev. 2
- 1629 Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite · rev. 2
- 3101 Fabricarea de mobilă pentru birouri și magazine · rev. 2
Arată toate (14)
- 3102 Fabricarea de mobilă pentru bucătării · rev. 2
- 3109 Fabricarea de mobilă n.c.a. · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4642 Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei · rev. 2
- 4649 Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc · rev. 2
- 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 2
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 50.375 lei (-6% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 4 mii lei · 2025 50,4 mii lei · maxim 2024 53,4 mii lei · minim 2019 4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2019 −15,5 mii lei · 2025 10,6 mii lei · maxim 2024 17,5 mii lei · minim 2019 −15,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2019 1 · 2022 1 · maxim 2019 1 · minim 2019 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | 50.375 lei | 53.440 lei | 43.350 lei | 26.900 lei | 28.695 lei | 23.502 lei | 4.000 lei |
| Venituri totale | 50.375 lei | 53.440 lei | 43.396 lei | 26.970 lei | 29.028 lei | 23.502 lei | 4.983 lei |
| Cheltuieli totale | 38.073 lei | 32.965 lei | 26.433 lei | 30.560 lei | 30.682 lei | 34.121 lei | 20.304 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 10.595 lei | 17.451 lei | 14.249 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 4.399 lei | 2.524 lei | 11.281 lei | 15.471 lei |
| Rezultat net | 10.595 lei | 17.451 lei | 14.249 lei | -4.399 lei | -2.524 lei | -11.281 lei | -15.471 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 38.862 lei | 28.065 lei | 14.876 lei | 8.440 lei | 2.842 lei | 5.519 lei | 1.039 lei |
| Datorii | 30.043 lei | 29.841 lei | 34.103 lei | 41.916 lei | 31.918 lei | 32.072 lei | 16.310 lei |
| Capitaluri proprii | 8.819 lei | -1.776 lei | -19.227 lei | -33.476 lei | -29.076 lei | -26.553 lei | -15.271 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este LEMNARIA13 S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, LEMNARIA13 S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul LEMNARIA13 S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Iași, județul Iași (PROF. ION INCULEȚ, nr. 21, bl. 681, sc. A, et. 3, ap. 14, camera 6); numărul de înmatriculare e J|22|1619|2018, din 19.06.2018.
Ce cifră de afaceri a avut LEMNARIA13 S.R.L. în 2025?
50.375 lei, cu 6% sub 2024 (53.440 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 10.595 lei.
De unde vin datele despre LEMNARIA13 S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.