GROUP RANVISION S.R.L.
GROUP RANVISION S.R.L.: firmă radiată din Municipiul Iași, Iași, CUI 39505998. Cifră de afaceri 2025: 0 lei, 0 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 39505998
- Denumire
- GROUP RANVISION S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|22|1620|2018
- Stare în registru
- radiată
- Data înmatriculării
- 19.06.2018
- Sediu
- FAGULUI, nr. 8, bl. B4, ap. 5, PARTER, Municipiul Iași, Iași
- Activități autorizate (CAEN)
- 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației · rev. 2
- 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 18.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- SUSPENDARE ACTIVITATE
Financiar · 2018–2025 · 7 bilanțuri
Financiar · 2018–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 0 lei.
Cifră de afaceri netă (lei): 2018 39,2 mii lei · 2025 0 lei · maxim 2021 299,6 mii lei · minim 2023 0 lei.
Rezultat net (lei): 2018 28,8 mii lei · 2025 −650 lei · maxim 2020 247,7 mii lei · minim 2023 −118,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2021 0 · 2025 0 · maxim 2021 0 · minim 2021 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||
| Cifră de afaceri netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | fără bilanț | 299.622 lei | 292.593 lei | 239.624 lei | 39.235 lei |
| Venituri totale | 0 lei | 0 lei | 0 lei | fără bilanț | 299.622 lei | 292.593 lei | 239.624 lei | 39.235 lei |
| Cheltuieli totale | 650 lei | 1.950 lei | 118.293 lei | fără bilanț | 82.669 lei | 36.775 lei | 32.742 lei | 9.293 lei |
| Rezultat | ||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | fără bilanț | 207.964 lei | 247.720 lei | 199.693 lei | 28.765 lei |
| Pierdere netă | 650 lei | 1.950 lei | 118.293 lei | fără bilanț | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -650 lei | -1.950 lei | -118.293 lei | fără bilanț | 207.964 lei | 247.720 lei | 199.693 lei | 28.765 lei |
| Bilanț | ||||||||
| Active totale | 0 lei | 445.158 lei | 447.108 lei | fără bilanț | 660.416 lei | 478.353 lei | 232.390 lei | 29.902 lei |
| Datorii | 0 lei | 8.681 lei | 101.346 lei | fără bilanț | 125.547 lei | 1.974 lei | 3.732 lei | 937 lei |
| Capitaluri proprii | 0 lei | 436.477 lei | 345.762 lei | fără bilanț | 534.869 lei | 476.379 lei | 228.658 lei | 28.965 lei |
| Oameni | ||||||||
| Număr mediu de salariați | 0 | 0 | 0 | fără bilanț | 0 | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este GROUP RANVISION S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, GROUP RANVISION S.R.L. figurează radiată. La ANAF, pe 18.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul GROUP RANVISION S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Iași, județul Iași (FAGULUI, nr. 8, bl. B4, ap. 5, PARTER); numărul de înmatriculare e J|22|1620|2018, din 19.06.2018.
Ce cifră de afaceri a avut GROUP RANVISION S.R.L. în 2025?
0 lei, conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 650 lei.
Câți salariați are GROUP RANVISION S.R.L.?
0 salariați în medie în 2025 (0 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre GROUP RANVISION S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (18.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.