DENIS DENS S.R.L.
DENIS DENS S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Drăgăneasca, Comuna Ulmi, Giurgiu, CUI 39504470. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 39504470
- Denumire
- DENIS DENS S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|52|425|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 18.06.2018
- Sediu
- Răsăritului, nr. 84, Sat Drăgăneasca, Comuna Ulmi, Giurgiu
- Activități autorizate (CAEN)
- 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
- 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 2
- 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
Cifră de afaceri netă (lei): 2018 20,4 mii lei · 2024 650 lei · maxim 2019 38,5 mii lei · minim 2024 650 lei.
Rezultat net (lei): 2018 4,6 mii lei · 2025 0 lei · maxim 2021 13,1 mii lei · minim 2022 −12,2 mii lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||
| Cifră de afaceri netă | — | 650 lei | — | 11.952 lei | 35.897 lei | 29.317 lei | 38.540 lei | 20.362 lei |
| Venituri totale | 0 lei | 650 lei | 0 lei | 41.952 lei | 35.897 lei | 29.317 lei | 38.540 lei | 20.362 lei |
| Cheltuieli totale | — | 332 lei | — | 53.771 lei | 21.854 lei | 21.247 lei | 28.177 lei | 15.105 lei |
| Rezultat | ||||||||
| Profit net | 0 lei | 318 lei | 0 lei | 0 lei | 13.141 lei | 7.214 lei | 9.206 lei | 4.646 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 12.159 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 0 lei | 318 lei | 0 lei | -12.159 lei | 13.141 lei | 7.214 lei | 9.206 lei | 4.646 lei |
| Bilanț | ||||||||
| Active totale | 23.962 lei | 23.962 lei | 24.351 lei | 24.351 lei | 35.463 lei | 33.219 lei | 30.590 lei | 14.883 lei |
| Datorii | 1.396 lei | 1.396 lei | 2.103 lei | 2.103 lei | 1.056 lei | 11.953 lei | 16.538 lei | 10.037 lei |
| Capitaluri proprii | 22.566 lei | 22.566 lei | 22.248 lei | 22.248 lei | 34.407 lei | 21.266 lei | 14.052 lei | 4.846 lei |
| Oameni | ||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este DENIS DENS S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, DENIS DENS S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul DENIS DENS S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Drăgăneasca, Comuna Ulmi, județul Giurgiu (Răsăritului, nr. 84); numărul de înmatriculare e J|52|425|2018, din 18.06.2018.
De unde vin datele despre DENIS DENS S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.