RIVERSI S.R.L.
RIVERSI S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Telciu, Comuna Telciu, Bistrița-Năsăud, CUI 39498165. Cifră de afaceri 2025: 695.094 lei, 9 salariați. Date ONRC, MF,
Registru
- CUI
- 39498165
- Denumire
- RIVERSI S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|06|696|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 15.06.2018
- Sediu
- nr. 777, Sat Telciu, Comuna Telciu, Bistrița-Năsăud
- Activități autorizate (CAEN)
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 3
- 4221 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 3
- 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 3
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
Arată toate (11)
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
- 4391 Activități de zidărie · rev. 3
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
- 9130 Activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul cultural · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 695.094 lei (-27% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2018 297,1 mii lei · 2025 695,1 mii lei · maxim 2024 946,5 mii lei · minim 2020 236,9 mii lei.
Rezultat net (lei): 2018 158,9 mii lei · 2025 −131,6 mii lei · maxim 2018 158,9 mii lei · minim 2025 −131,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2018 2 · 2025 9 · maxim 2024 9 · minim 2018 2.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||
| Cifră de afaceri netă | 695.094 lei | 946.468 lei | 263.685 lei | 418.218 lei | 463.190 lei | 236.916 lei | 472.255 lei | 297.063 lei |
| Venituri totale | 695.103 lei | 952.971 lei | 263.685 lei | 418.218 lei | 463.190 lei | 237.154 lei | 475.241 lei | 297.063 lei |
| Cheltuieli totale | 826.653 lei | 768.405 lei | 262.086 lei | 259.898 lei | 327.894 lei | 241.549 lei | 499.399 lei | 135.153 lei |
| Rezultat | ||||||||
| Profit net | 0 lei | 151.876 lei | 0 lei | 154.221 lei | 130.757 lei | 0 lei | 0 lei | 158.939 lei |
| Pierdere netă | 131.550 lei | 0 lei | 1.038 lei | 0 lei | 0 lei | 6.752 lei | 28.910 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -131.550 lei | 151.876 lei | -1.038 lei | 154.221 lei | 130.757 lei | -6.752 lei | -28.910 lei | 158.939 lei |
| Bilanț | ||||||||
| Active totale | 230.002 lei | 396.259 lei | 122.986 lei | 190.507 lei | 190.423 lei | 126.762 lei | 159.687 lei | 167.824 lei |
| Datorii | 313.508 lei | 243.214 lei | 116.132 lei | 36.045 lei | 59.188 lei | 3.284 lei | 29.458 lei | 8.685 lei |
| Capitaluri proprii | -83.506 lei | 153.045 lei | 6.854 lei | 154.462 lei | 131.235 lei | 123.478 lei | 130.229 lei | 159.139 lei |
| Oameni | ||||||||
| Număr mediu de salariați | 9 | 9 | 4 | 3 | 6 | 3 | 5 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este RIVERSI S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, RIVERSI S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul RIVERSI S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Telciu, Comuna Telciu, județul Bistrița-Năsăud (nr. 777); numărul de înmatriculare e J|06|696|2018, din 15.06.2018.
Ce cifră de afaceri a avut RIVERSI S.R.L. în 2025?
695.094 lei, cu 27% sub 2024 (946.468 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 131.550 lei.
Câți salariați are RIVERSI S.R.L.?
9 salariați în medie în 2025 (9 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre RIVERSI S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.