4 FOOD LOVER CONCEPT BUSINESS S.R.L.
4 FOOD LOVER CONCEPT BUSINESS S.R.L.: firmă în funcțiune din Loc. Bragadiru, Oraș Bragadiru, Ilfov, CUI 39497658. Cifră de afaceri 2025: 150.000 lei, 1 salariaț
Registru
- CUI
- 39497658
- Denumire
- 4 FOOD LOVER CONCEPT BUSINESS S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|23|2788|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 15.06.2018
- Sediu
- MĂRGELELOR, nr. 38, T14/1,P81/52,81/53,Lot 1- lot 9/17/7,Tronson E,ap.4,camera 1, Loc. Bragadiru, Oraș Bragadiru, Ilfov
- Activități autorizate (CAEN)
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 3
- 4617 Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 3
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
- 8210 Activități de secretariat și servicii suport · rev. 3
Arată toate (7)
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 150.000 lei (-3% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 11,2 mii lei · 2025 150 mii lei · maxim 2024 155,1 mii lei · minim 2019 11,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2018 −5,2 mii lei · 2025 89,5 mii lei · maxim 2024 95,5 mii lei · minim 2019 −9,8 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2025 1 · maxim 2025 1 · minim 2025 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||
| Cifră de afaceri netă | 150.000 lei | 155.050 lei | 112.500 lei | 99.500 lei | 41.500 lei | 74.790 lei | 11.220 lei | — |
| Venituri totale | 150.000 lei | 155.063 lei | 112.721 lei | 99.517 lei | 41.516 lei | 74.822 lei | 11.220 lei | 3 lei |
| Cheltuieli totale | 43.487 lei | 41.336 lei | 8.166 lei | 49.666 lei | 28.350 lei | 67.601 lei | 20.633 lei | 5.158 lei |
| Rezultat | ||||||||
| Profit net | 89.481 lei | 95.515 lei | 87.826 lei | 46.866 lei | 11.921 lei | 4.977 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 9.750 lei | 5.155 lei |
| Rezultat net | 89.481 lei | 95.515 lei | 87.826 lei | 46.866 lei | 11.921 lei | 4.977 lei | -9.750 lei | -5.155 lei |
| Bilanț | ||||||||
| Active totale | 95.218 lei | 112.511 lei | 95.721 lei | 47.106 lei | 16.704 lei | 1.702 lei | 3.932 lei | 295 lei |
| Datorii | 5.197 lei | 16.756 lei | 7.655 lei | 0 lei | 14.510 lei | 11.430 lei | 18.637 lei | 5.250 lei |
| Capitaluri proprii | 90.021 lei | 95.755 lei | 88.066 lei | 47.106 lei | 2.194 lei | -9.728 lei | -14.705 lei | -4.955 lei |
| Oameni | ||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | — | — | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este 4 FOOD LOVER CONCEPT BUSINESS S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, 4 FOOD LOVER CONCEPT BUSINESS S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul 4 FOOD LOVER CONCEPT BUSINESS S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Loc. Bragadiru, Oraș Bragadiru, județul Ilfov (MĂRGELELOR, nr. 38, T14/1,P81/52,81/53,Lot 1- lot 9/17/7,Tronson E,ap.4,camera 1); numărul de înmatriculare e J|23|2788|2018, din 15.06.2018.
Ce cifră de afaceri a avut 4 FOOD LOVER CONCEPT BUSINESS S.R.L. în 2025?
150.000 lei, cu 3% sub 2024 (155.050 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 89.481 lei.
Câți salariați are 4 FOOD LOVER CONCEPT BUSINESS S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025, după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre 4 FOOD LOVER CONCEPT BUSINESS S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.