CRMLEX POINT S.R.L.
CRMLEX POINT S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Craiova, Dolj, CUI 39492073. Cifră de afaceri 2025: 1.660.699 lei, 3 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 39492073
- Denumire
- CRMLEX POINT S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|16|1356|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 14.06.2018
- Sediu
- SEVERINULUI, nr. 54, et. 1, BIROUL NR. 3, CORP C1, Municipiul Craiova, Dolj
- Activități autorizate (CAEN)
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor · rev. 3
- 4221 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 3
- 4222 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 3
- 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 3
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
Arată toate (40)
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 3
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
- 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
- 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri · rev. 3
- 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil · rev. 3
- 4360 Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții · rev. 3
- 4391 Activități de zidărie · rev. 3
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 3
- 4617 Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 3
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
- 4639 Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare · rev. 3
- 4686 Comerț cu ridicata al altor produse intermediare · rev. 3
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
- 4792 Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 5210 Depozitări · rev. 3
- 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre · rev. 3
- 5224 Manipulări · rev. 3
- 5231 Activități de intermediere pentru transportul de marfă · rev. 3
- 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 3
- 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.660.699 lei (+3% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 499,4 mii lei · 2025 1,7 mil. lei · maxim 2025 1,7 mil. lei · minim 2022 144,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2019 157 mii lei · 2025 88,4 mii lei · maxim 2020 607 mii lei · minim 2022 −138 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2019 1 · 2025 3 · maxim 2020 6 · minim 2019 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.660.699 lei | 1.609.144 lei | 221.054 lei | 144.283 lei | 364.936 lei | 1.328.626 lei | 499.361 lei |
| Venituri totale | 2.261.980 lei | 1.859.076 lei | 376.267 lei | 148.750 lei | 376.813 lei | 1.328.717 lei | 499.576 lei |
| Cheltuieli totale | 2.121.185 lei | 1.429.295 lei | 451.452 lei | 285.256 lei | 334.844 lei | 708.401 lei | 337.595 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 88.366 lei | 374.091 lei | — | — | 38.653 lei | 607.029 lei | 156.985 lei |
| Pierdere netă | — | — | 78.946 lei | 137.993 lei | — | — | — |
| Rezultat net | 88.366 lei | 374.091 lei | -78.946 lei | -137.993 lei | 38.653 lei | 607.029 lei | 156.985 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 583.075 lei | 4.000.365 lei | 1.173.077 lei | 441.551 lei | 363.626 lei | 632.625 lei | 202.688 lei |
| Datorii | 200.185 lei | 3.705.841 lei | 1.252.644 lei | 442.171 lei | 29.182 lei | 25.396 lei | 45.503 lei |
| Capitaluri proprii | 382.890 lei | 294.524 lei | -79.567 lei | -620 lei | 334.444 lei | 607.229 lei | 157.185 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | 3 | 3 | 1 | 2 | 5 | 6 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este CRMLEX POINT S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, CRMLEX POINT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul CRMLEX POINT S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Craiova, județul Dolj (SEVERINULUI, nr. 54, et. 1, BIROUL NR. 3, CORP C1); numărul de înmatriculare e J|16|1356|2018, din 14.06.2018.
Ce cifră de afaceri a avut CRMLEX POINT S.R.L. în 2025?
1.660.699 lei, cu 3% peste 2024 (1.609.144 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 88.366 lei.
Câți salariați are CRMLEX POINT S.R.L.?
3 salariați în medie în 2025 (3 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre CRMLEX POINT S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.