C.M.R. PRODUCȚIE PALTIN S.R.L.

C.M.R. PRODUCȚIE PALTIN S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Paltin, Comuna Paltin, Vrancea, CUI 39489329. Cifră de afaceri 2025: 216.830 lei, 2 salariați. Date O

Registru

CUI
39489329
Denumire
C.M.R. PRODUCȚIE PALTIN S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|39|489|2018
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
14.06.2018
Sediu
PALTIN, Sat Paltin, Comuna Paltin, Vrancea
Activități autorizate (CAEN)
  • 1610 Tăierea și rindeluirea lemnului · rev. 2
  • 1623 Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții · rev. 2
  • 1629 Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite · rev. 2
  • 3101 Fabricarea de mobilă pentru birouri și magazine · rev. 2
  • 3109 Fabricarea de mobilă n.c.a. · rev. 2
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
Arată toate (16)
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
  • 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 2
  • 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
  • 4677 Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor · rev. 2
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 2
  • 4759 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate · rev. 2
  • 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse · rev. 2
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
  • 5210 Depozitări · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
17.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri

Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 216.830 lei (-5% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2021 189 mii lei · 2025 216,8 mii lei · maxim 2022 287,6 mii lei · minim 2021 189 mii lei.

Rezultat net (lei): 2020 114,3 mii lei · 2025 −39,6 mii lei · maxim 2020 114,3 mii lei · minim 2025 −39,6 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2020 2 · 2025 2 · maxim 2022 3 · minim 2020 2.

Indicator202520242023202220212020
Activitate
Cifră de afaceri netă216.830 lei227.215 lei240.489 lei287.590 lei189.016 lei—
Venituri totale187.344 lei266.144 lei285.721 lei316.523 lei246.661 lei204.454 lei
Cheltuieli totale224.996 lei245.366 lei274.457 lei212.168 lei185.255 lei90.132 lei
Rezultat
Profit net0 lei18.734 lei9.220 lei101.479 lei59.516 lei114.322 lei
Pierdere netă39.582 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net-39.582 lei18.734 lei9.220 lei101.479 lei59.516 lei114.322 lei
Bilanț
Active totale282.393 lei391.919 lei408.822 lei451.281 lei384.463 lei449.514 lei
Datorii18.503 lei58.489 lei54.070 lei65.607 lei60.212 lei104.723 lei
Capitaluri proprii263.890 lei303.471 lei284.737 lei275.517 lei174.038 lei114.522 lei
Oameni
Număr mediu de salariați223322

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este C.M.R. PRODUCȚIE PALTIN S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, C.M.R. PRODUCȚIE PALTIN S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul C.M.R. PRODUCȚIE PALTIN S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Paltin, Comuna Paltin, județul Vrancea (PALTIN); numărul de înmatriculare e J|39|489|2018, din 14.06.2018.

Ce cifră de afaceri a avut C.M.R. PRODUCȚIE PALTIN S.R.L. în 2025?

216.830 lei, cu 5% sub 2024 (227.215 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 39.582 lei.

Câți salariați are C.M.R. PRODUCȚIE PALTIN S.R.L.?

2 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre C.M.R. PRODUCȚIE PALTIN S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.