RACO DOCUMENTS S.R.L.
RACO DOCUMENTS S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Câmpina, Prahova, CUI 39481066. Cifră de afaceri 2025: 53.100 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 39481066
- Denumire
- RACO DOCUMENTS S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|29|1224|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 13.06.2018
- Sediu
- ATELIERELOR, nr. 19, Municipiul Câmpina, Prahova
- Activități autorizate (CAEN)
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
- 8219 Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 53.100 lei (-20% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2018 39,8 mii lei · 2025 53,1 mii lei · maxim 2022 111,6 mii lei · minim 2023 38,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2018 30,5 mii lei · 2025 23,6 mii lei · maxim 2022 94 mii lei · minim 2023 2,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2018 1 · 2019 1 · maxim 2018 1 · minim 2018 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||
| Cifră de afaceri netă | 53.100 lei | 66.150 lei | 38.600 lei | 111.625 lei | 81.790 lei | 56.010 lei | 71.560 lei | 39.800 lei |
| Venituri totale | 53.167 lei | 66.233 lei | 38.761 lei | 111.942 lei | 81.880 lei | 56.012 lei | 81.100 lei | 39.800 lei |
| Cheltuieli totale | 25.167 lei | 25.807 lei | 35.963 lei | 14.962 lei | 10.208 lei | 15.971 lei | 47.630 lei | 8.607 lei |
| Rezultat | ||||||||
| Profit net | 23.610 lei | 33.936 lei | 2.245 lei | 93.985 lei | 69.908 lei | 38.360 lei | 31.840 lei | 30.496 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 23.610 lei | 33.936 lei | 2.245 lei | 93.985 lei | 69.908 lei | 38.360 lei | 31.840 lei | 30.496 lei |
| Bilanț | ||||||||
| Active totale | 79.026 lei | 152.019 lei | 166.707 lei | 262.560 lei | 171.711 lei | 102.370 lei | 62.692 lei | 34.550 lei |
| Datorii | 13.445 lei | 46.548 lei | 57.173 lei | 60.271 lei | 906 lei | 1.474 lei | 156 lei | 3.854 lei |
| Capitaluri proprii | 65.581 lei | 105.471 lei | 109.534 lei | 202.289 lei | 170.805 lei | 100.896 lei | 62.536 lei | 30.696 lei |
| Oameni | ||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este RACO DOCUMENTS S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, RACO DOCUMENTS S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul RACO DOCUMENTS S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Câmpina, județul Prahova (ATELIERELOR, nr. 19); numărul de înmatriculare e J|29|1224|2018, din 13.06.2018.
Ce cifră de afaceri a avut RACO DOCUMENTS S.R.L. în 2025?
53.100 lei, cu 20% sub 2024 (66.150 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 23.610 lei.
De unde vin datele despre RACO DOCUMENTS S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.