ELCIVASIL FAM S.R.L.
ELCIVASIL FAM S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Cârligele, Comuna Cârligele, Vrancea, CUI 39474832. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 39474832
- Denumire
- ELCIVASIL FAM S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|39|480|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 12.06.2018
- Sediu
- MORII, nr. 63, Sat Cârligele, Comuna Cârligele, Vrancea
- Activități autorizate (CAEN)
- 4782 Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · rev. 2
- 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse · rev. 2
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
Cifră de afaceri netă (lei): 2018 55,6 mii lei · 2022 11,9 mii lei · maxim 2019 127,2 mii lei · minim 2022 11,9 mii lei.
Rezultat net (lei): 2018 8,8 mii lei · 2025 −64 mii lei · maxim 2020 15,4 mii lei · minim 2025 −64 mii lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||
| Cifră de afaceri netă | — | — | — | 11.926 lei | 81.716 lei | 98.632 lei | 127.153 lei | 55.637 lei |
| Venituri totale | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 11.926 lei | 82.214 lei | 108.369 lei | 127.153 lei | 55.637 lei |
| Cheltuieli totale | 64.039 lei | — | — | 25.276 lei | 91.046 lei | 90.940 lei | 110.114 lei | 45.178 lei |
| Rezultat | ||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 15.427 lei | 13.224 lei | 8.790 lei |
| Pierdere netă | 64.039 lei | 0 lei | 0 lei | 13.708 lei | 11.041 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -64.039 lei | 0 lei | 0 lei | -13.708 lei | -11.041 lei | 15.427 lei | 13.224 lei | 8.790 lei |
| Bilanț | ||||||||
| Active totale | 1.874 lei | 67.003 lei | 67.003 lei | 67.003 lei | 76.553 lei | 64.469 lei | 35.383 lei | 22.117 lei |
| Datorii | 53.022 lei | 54.111 lei | 54.111 lei | 54.111 lei | 49.953 lei | 26.828 lei | 13.169 lei | 13.127 lei |
| Capitaluri proprii | -51.148 lei | 12.892 lei | 12.892 lei | 12.892 lei | 26.600 lei | 37.641 lei | 22.214 lei | 8.990 lei |
| Oameni | ||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ELCIVASIL FAM S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, ELCIVASIL FAM S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul ELCIVASIL FAM S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Cârligele, Comuna Cârligele, județul Vrancea (MORII, nr. 63); numărul de înmatriculare e J|39|480|2018, din 12.06.2018.
De unde vin datele despre ELCIVASIL FAM S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.