PUFARINA HOUSE LAKE S.R.L.
PUFARINA HOUSE LAKE S.R.L.: firmă în funcțiune din Loc. Techirghiol, Oraș Techirghiol, Constanța, CUI 39471836. Cifră de afaceri 2025: 95.799 lei, 1 salariați.
Registru
- CUI
- 39471836
- Denumire
- PUFARINA HOUSE LAKE S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|13|1618|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 11.06.2018
- Sediu
- TRANSILVANIEI, nr. 13, Loc. Techirghiol, Oraș Techirghiol, Constanța
- Activități autorizate (CAEN)
- 1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie · rev. 2
- 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
- 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 2
- 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor, în magazine specializate · rev. 2
- 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată · rev. 2
- 5610 Restaurante · rev. 2
Arată toate (11)
- 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente · rev. 2
- 5629 Alte servicii de alimentație n.c.a. · rev. 2
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 2
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
- 6832 Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 22.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 95.799 lei (-22% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 52,1 mii lei · 2025 95,8 mii lei · maxim 2021 165,5 mii lei · minim 2019 52,1 mii lei.
Rezultat net (lei): 2018 −22,1 mii lei · 2025 −44,8 mii lei · maxim 2020 65 mii lei · minim 2019 −50,9 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2019 1 · 2025 1 · maxim 2019 1 · minim 2019 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||
| Cifră de afaceri netă | 95.799 lei | 122.510 lei | 113.560 lei | 109.040 lei | 165.460 lei | 102.196 lei | 52.090 lei | — |
| Venituri totale | 95.799 lei | 122.510 lei | 113.560 lei | 109.040 lei | 165.460 lei | 102.196 lei | 52.090 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 137.706 lei | 166.009 lei | 135.481 lei | 96.054 lei | 98.886 lei | 34.377 lei | 101.417 lei | 22.111 lei |
| Rezultat | ||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 11.456 lei | 61.822 lei | 65.019 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 44.781 lei | 47.174 lei | 23.057 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 50.890 lei | 22.111 lei |
| Rezultat net | -44.781 lei | -47.174 lei | -23.057 lei | 11.456 lei | 61.822 lei | 65.019 lei | -50.890 lei | -22.111 lei |
| Bilanț | ||||||||
| Active totale | 32.917 lei | 60.181 lei | 100.899 lei | 123.148 lei | 54.400 lei | 1.104 lei | 62 lei | 651 lei |
| Datorii | 147.688 lei | 130.171 lei | 123.716 lei | 111.452 lei | 360 lei | 8.886 lei | 72.863 lei | 22.562 lei |
| Capitaluri proprii | -114.771 lei | -69.990 lei | -22.817 lei | 11.696 lei | 54.040 lei | -7.782 lei | -72.801 lei | -21.911 lei |
| Oameni | ||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | 1 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este PUFARINA HOUSE LAKE S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, PUFARINA HOUSE LAKE S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 22.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul PUFARINA HOUSE LAKE S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Loc. Techirghiol, Oraș Techirghiol, județul Constanța (TRANSILVANIEI, nr. 13); numărul de înmatriculare e J|13|1618|2018, din 11.06.2018.
Ce cifră de afaceri a avut PUFARINA HOUSE LAKE S.R.L. în 2025?
95.799 lei, cu 22% sub 2024 (122.510 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 44.781 lei.
Câți salariați are PUFARINA HOUSE LAKE S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre PUFARINA HOUSE LAKE S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (22.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.