ESTETICO EYELASHES S.R.L.
ESTETICO EYELASHES S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Tulcea, Tulcea, CUI 39452397. Cifră de afaceri 2025: 91.995 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 39452397
- Denumire
- ESTETICO EYELASHES S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|36|307|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 07.06.2018
- Sediu
- FRASINULUI, nr. 12, bl. 3, sc. A, et. 3, ap. 12, camera 3, Municipiul Tulcea, Tulcea
- Activități autorizate (CAEN)
- 9622 — Activități de tratament și înfrumusețare
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- RELUARE ACTIVITATE
Financiar — 2022, 2023, 2024, 2025
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 91.995 lei (+34% față de 2024).
| Indicator | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri netă | 22.360 lei | 52.830 lei | 68.670 lei | 91.995 lei |
| Venituri totale | 22.360 lei | 52.830 lei | 68.670 lei | 91.995 lei |
| Cheltuieli totale | 19.673 lei | 49.329 lei | 61.624 lei | 88.478 lei |
| Rezultat net | 2.467 lei | 3.026 lei | 6.086 lei | 3.022 lei |
| Active totale | 8.374 lei | 14.109 lei | 21.590 lei | 21.349 lei |
| Datorii | 5.774 lei | 8.483 lei | 9.877 lei | 6.615 lei |
| Capitaluri proprii | 2.600 lei | 5.626 lei | 11.713 lei | 14.734 lei |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 |
Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ESTETICO EYELASHES S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, ESTETICO EYELASHES S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul ESTETICO EYELASHES S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Tulcea, județul Tulcea (FRASINULUI, nr. 12, bl. 3, sc. A, et. 3, ap. 12, camera 3); numărul de înmatriculare e J|36|307|2018, din 07.06.2018.
Ce cifră de afaceri a avut ESTETICO EYELASHES S.R.L. în 2025?
91.995 lei, cu 34% peste 2024 (68.670 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 3.022 lei.
Câți salariați are ESTETICO EYELASHES S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ESTETICO EYELASHES S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.