DARILEX ONE S.R.L.
DARILEX ONE S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Bacău, Bacău, CUI 39450140. Cifră de afaceri 2025: 4.532.923 lei, 9 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 39450140
- Denumire
- DARILEX ONE S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|04|848|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 06.06.2018
- Sediu
- ȘTEFAN CEL MARE, nr. 10, sc. E, et. 1, ap. 4, Municipiul Bacău, Bacău
- Activități autorizate (CAEN)
- 1089 Fabricarea altor produse alimentare n.c.a. · rev. 3
- 1320 Producția de țesături · rev. 3
- 1392 Fabricarea de articole confecționate din textile (excluzând îmbrăcămintea și lenjeria de corp) · rev. 3
- 3100 Fabricarea de mobilă · rev. 3
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor · rev. 3
Arată toate (69)
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 3
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
- 4637 Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente · rev. 3
- 4647 Comerț cu ridicata al mobilei (inclusiv de birou și pentru magazine), covoarelor și a articolelor de iluminat · rev. 3
- 4648 Comerț cu ridicata al ceasurilor și bijuteriilor · rev. 3
- 4664 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente · rev. 3
- 4671 Comerț cu ridicata al autovehiculelor · rev. 3
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete · rev. 3
- 4722 Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne · rev. 3
- 4723 Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor · rev. 3
- 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase · rev. 3
- 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor · rev. 3
- 4726 Comerț cu amănuntul al produselor din tutun · rev. 3
- 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare · rev. 3
- 4740 Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații · rev. 3
- 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor · rev. 3
- 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit · rev. 3
- 4754 Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice · rev. 3
- 4755 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a. · rev. 3
- 4762 Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie · rev. 3
- 4763 Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive · rev. 3
- 4764 Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor · rev. 3
- 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei · rev. 3
- 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele · rev. 3
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie · rev. 3
- 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea · rev. 3
- 4777 Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor · rev. 3
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
- 4781 Comerț cu amănuntul al autovehiculelor · rev. 3
- 4782 Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule · rev. 3
- 4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a. · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 5210 Depozitări · rev. 3
- 5320 Alte activități poștale și de curier · rev. 3
- 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată · rev. 3
- 5611 Restaurante · rev. 3
- 5612 Activități ale unităților mobile de alimentație · rev. 3
- 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente · rev. 3
- 5622 Alte servicii de alimentație n.c.a. · rev. 3
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
- 6831 Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare · rev. 3
- 6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract · rev. 3
- 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții · rev. 3
- 7739 Activități de închirierea și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. · rev. 3
- 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor · rev. 3
- 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 3
- 8210 Activități de secretariat și servicii suport · rev. 3
- 9313 Activități ale centrelor de fitness · rev. 3
- 9319 Alte activități sportive n.c.a · rev. 3
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 3
- 9621 Activități de coafură și frizerie · rev. 3
- 9622 Activități de tratament și înfrumusețare · rev. 3
- 9623 Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur · rev. 3
- 9630 Activități de pompe funebre și similare · rev. 3
- 9699 Alte servicii personale n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 4.532.923 lei (+2% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2018 953,6 mii lei · 2025 4,5 mil. lei · maxim 2025 4,5 mil. lei · minim 2018 953,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2018 72,1 mii lei · 2025 40 mii lei · maxim 2020 301,2 mii lei · minim 2024 −8,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2018 5 · 2025 9 · maxim 2023 11 · minim 2018 5.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||
| Cifră de afaceri netă | 4.532.923 lei | 4.430.202 lei | 4.517.591 lei | 4.415.607 lei | 3.908.840 lei | 3.707.109 lei | 3.551.045 lei | 953.598 lei |
| Venituri totale | 4.542.348 lei | 4.499.332 lei | 4.595.776 lei | 4.461.209 lei | 3.981.266 lei | 3.793.911 lei | 3.639.454 lei | 960.566 lei |
| Cheltuieli totale | 4.454.444 lei | 4.474.323 lei | 4.260.829 lei | 4.116.846 lei | 3.636.278 lei | 3.439.648 lei | 3.357.941 lei | 876.086 lei |
| Rezultat | ||||||||
| Profit net | 39.992 lei | 0 lei | 272.984 lei | 286.278 lei | 289.144 lei | 301.162 lei | 236.470 lei | 72.056 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 8.308 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 39.992 lei | -8.308 lei | 272.984 lei | 286.278 lei | 289.144 lei | 301.162 lei | 236.470 lei | 72.056 lei |
| Bilanț | ||||||||
| Active totale | 1.473.578 lei | 1.727.322 lei | 1.643.957 lei | 1.176.157 lei | 1.061.936 lei | 1.051.868 lei | 581.918 lei | 458.996 lei |
| Datorii | 912.077 lei | 1.166.813 lei | 1.075.140 lei | 610.324 lei | 496.103 lei | 486.180 lei | 271.392 lei | 340.940 lei |
| Capitaluri proprii | 561.501 lei | 560.509 lei | 568.817 lei | 565.833 lei | 565.833 lei | 565.688 lei | 310.526 lei | 118.056 lei |
| Oameni | ||||||||
| Număr mediu de salariați | 9 | 11 | 11 | 10 | 9 | 10 | 9 | 5 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este DARILEX ONE S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, DARILEX ONE S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul DARILEX ONE S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Bacău, județul Bacău (ȘTEFAN CEL MARE, nr. 10, sc. E, et. 1, ap. 4); numărul de înmatriculare e J|04|848|2018, din 06.06.2018.
Ce cifră de afaceri a avut DARILEX ONE S.R.L. în 2025?
4.532.923 lei, cu 2% peste 2024 (4.430.202 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 39.992 lei.
Câți salariați are DARILEX ONE S.R.L.?
9 salariați în medie în 2025 (11 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre DARILEX ONE S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.