TOPOVIR CONSTRUCT S.R.L.
TOPOVIR CONSTRUCT S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Iași, Iași, CUI 39449316. Cifră de afaceri 2025: 391.786 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 39449316
- Denumire
- TOPOVIR CONSTRUCT S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|22|1483|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 06.06.2018
- Sediu
- ADUNAȚI, nr. 8, Municipiul Iași, Iași
- Activități autorizate (CAEN)
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor · rev. 3
- 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 3
- 4221 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 3
- 4222 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 3
- 4291 Construcții hidrotehnice · rev. 3
Arată toate (27)
- 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 3
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 3
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
- 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
- 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri · rev. 3
- 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil · rev. 3
- 4360 Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții · rev. 3
- 4391 Activități de zidărie · rev. 3
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 391.786 lei (+32% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2018 88,4 mii lei · 2025 391,8 mii lei · maxim 2025 391,8 mii lei · minim 2018 88,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2018 84,1 mii lei · 2025 252,2 mii lei · maxim 2025 252,2 mii lei · minim 2018 84,1 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2020 2 · 2025 1 · maxim 2020 2 · minim 2021 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||
| Cifră de afaceri netă | 391.786 lei | 296.500 lei | 294.850 lei | 299.300 lei | 297.170 lei | 297.720 lei | 204.650 lei | 88.370 lei |
| Venituri totale | 391.786 lei | 298.750 lei | 312.100 lei | 306.801 lei | 297.170 lei | 300.736 lei | 204.650 lei | 88.370 lei |
| Cheltuieli totale | 133.646 lei | 155.851 lei | 136.055 lei | 167.588 lei | 127.612 lei | 113.479 lei | 59.402 lei | 1.569 lei |
| Rezultat | ||||||||
| Profit net | 252.171 lei | 139.993 lei | 173.450 lei | 136.280 lei | 166.942 lei | 184.509 lei | 141.028 lei | 84.149 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 252.171 lei | 139.993 lei | 173.450 lei | 136.280 lei | 166.942 lei | 184.509 lei | 141.028 lei | 84.149 lei |
| Bilanț | ||||||||
| Active totale | 260.029 lei | 265.894 lei | 316.166 lei | 157.599 lei | 323.039 lei | 294.435 lei | 230.667 lei | 84.905 lei |
| Datorii | 7.385 lei | 125.661 lei | 6.195 lei | 21.078 lei | 7.789 lei | 5.602 lei | 5.290 lei | 556 lei |
| Capitaluri proprii | 252.644 lei | 140.233 lei | 309.971 lei | 136.521 lei | 315.250 lei | 288.833 lei | 225.377 lei | 84.349 lei |
| Oameni | ||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este TOPOVIR CONSTRUCT S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, TOPOVIR CONSTRUCT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul TOPOVIR CONSTRUCT S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Iași, județul Iași (ADUNAȚI, nr. 8); numărul de înmatriculare e J|22|1483|2018, din 06.06.2018.
Ce cifră de afaceri a avut TOPOVIR CONSTRUCT S.R.L. în 2025?
391.786 lei, cu 32% peste 2024 (296.500 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 252.171 lei.
Câți salariați are TOPOVIR CONSTRUCT S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre TOPOVIR CONSTRUCT S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.