MOUNTAIN VISTA SUITES S.R.L.

MOUNTAIN VISTA SUITES S.R.L.: firmă în funcțiune din Loc. Zărnești, Oraș Zărnești, Brașov, CUI 39404144. Cifră de afaceri 2023: 57.950 lei. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
39404144
Denumire
MOUNTAIN VISTA SUITES S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|08|1237|2018
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
25.05.2018
Sediu
13 DECEMBRIE, nr. 3, Loc. Zărnești, Oraș Zărnești, Brașov
Activități autorizate (CAEN)
  • 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
da
Verificat la ANAF
17.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2019–2023 · 4 bilanțuri

Financiar · 2019–2023 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2023, față de 2021.

În 2023, cifra de afaceri netă a fost 57.950 lei (-83% față de 2021).

Cifră de afaceri netă (lei): 2019 158,4 mii lei · 2023 58 mii lei · maxim 2021 349,4 mii lei · minim 2023 58 mii lei.

Rezultat net (lei): 2019 90,5 mii lei · 2023 2,3 mii lei · maxim 2021 240,6 mii lei · minim 2023 2,3 mii lei.

Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.

Indicator20232022202120202019
Activitate
Cifră de afaceri netă57.950 leifără bilanț349.351 lei89.091 lei158.419 lei
Venituri totale57.950 leifără bilanț349.351 lei89.091 lei158.419 lei
Cheltuieli totale55.231 leifără bilanț99.802 lei72.489 lei63.187 lei
Rezultat
Profit net2.284 leifără bilanț240.595 lei14.748 lei90.480 lei
Pierdere netă0 leifără bilanț0 lei0 lei0 lei
Rezultat net2.284 leifără bilanț240.595 lei14.748 lei90.480 lei
Bilanț
Active totale259.677 leifără bilanț302.633 lei115.288 lei193.365 lei
Datorii21.157 leifără bilanț16.732 lei69.982 lei162.808 lei
Capitaluri proprii238.520 leifără bilanț285.901 lei45.306 lei30.557 lei
Oameni
Număr mediu de salariați—fără bilanț———

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este MOUNTAIN VISTA SUITES S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, MOUNTAIN VISTA SUITES S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.

Unde are sediul MOUNTAIN VISTA SUITES S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Loc. Zărnești, Oraș Zărnești, județul Brașov (13 DECEMBRIE, nr. 3); numărul de înmatriculare e J|08|1237|2018, din 25.05.2018.

Ce cifră de afaceri a avut MOUNTAIN VISTA SUITES S.R.L. în 2023?

57.950 lei, cu 83% sub 2022 (349.351 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 2.284 lei.

De unde vin datele despre MOUNTAIN VISTA SUITES S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2023). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.