CREATIVE FASHION STUDIO S.R.L.
CREATIVE FASHION STUDIO S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 3, București, CUI 39404101. Cifră de afaceri 2025: 7.520 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 39404101
- Denumire
- CREATIVE FASHION STUDIO S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|7347|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 25.05.2018
- Sediu
- NERVA TRAIAN, nr. 27-33, sc. B, et. 1, BIROU 6, București Sectorul 3, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 1392 Fabricarea de articole confecționate din textile (cu excepția îmbrăcămintei și lenjeriei de corp) · rev. 2
- 1411 Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte din piele · rev. 2
- 1412 Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru · rev. 2
- 1413 Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp) · rev. 2
- 1414 Fabricarea de articole de lenjerie de corp · rev. 2
- 1419 Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a. · rev. 2
Arată toate (18)
- 1420 Fabricarea articolelor din blană · rev. 2
- 1439 Fabricarea prin tricotare sau croșetare a altor articole de îmbrăcăminte · rev. 2
- 4642 Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei · rev. 2
- 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate · rev. 2
- 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele, în magazine specializate · rev. 2
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate · rev. 2
- 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine · rev. 2
- 4782 Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · rev. 2
- 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse · rev. 2
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
- 7410 Activități de design specializat · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 7.520 lei (-65% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2018 7,6 mii lei · 2025 7,5 mii lei · maxim 2022 278 mii lei · minim 2025 7,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2018 −21 lei · 2025 4,8 mii lei · maxim 2022 152,9 mii lei · minim 2018 −21 lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2019 3 · 2024 1 · maxim 2019 3 · minim 2020 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||
| Cifră de afaceri netă | 7.520 lei | 21.185 lei | 257.866 lei | 278.017 lei | 160.442 lei | 118.140 lei | 182.365 lei | 7.565 lei |
| Venituri totale | 7.521 lei | 21.185 lei | 258.569 lei | 278.060 lei | 160.454 lei | 118.140 lei | 182.365 lei | 7.565 lei |
| Cheltuieli totale | 1.895 lei | 11.348 lei | 163.616 lei | 122.825 lei | 80.911 lei | 78.916 lei | 129.726 lei | 7.358 lei |
| Rezultat | ||||||||
| Profit net | 4.825 lei | 8.452 lei | 92.426 lei | 152.871 lei | 78.185 lei | 38.043 lei | 50.815 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 21 lei |
| Rezultat net | 4.825 lei | 8.452 lei | 92.426 lei | 152.871 lei | 78.185 lei | 38.043 lei | 50.815 lei | -21 lei |
| Bilanț | ||||||||
| Active totale | 81.106 lei | 82.926 lei | 143.195 lei | 343.051 lei | 186.877 lei | 115.946 lei | 85.195 lei | 12.113 lei |
| Datorii | 33.881 lei | 40.526 lei | 50.529 lei | 22.958 lei | 19.655 lei | 26.909 lei | 34.201 lei | 11.934 lei |
| Capitaluri proprii | 47.225 lei | 42.400 lei | 92.666 lei | 320.093 lei | 167.222 lei | 89.037 lei | 50.994 lei | 179 lei |
| Oameni | ||||||||
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 3 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este CREATIVE FASHION STUDIO S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, CREATIVE FASHION STUDIO S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul CREATIVE FASHION STUDIO S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 3, județul București (NERVA TRAIAN, nr. 27-33, sc. B, et. 1, BIROU 6); numărul de înmatriculare e J|40|7347|2018, din 25.05.2018.
Ce cifră de afaceri a avut CREATIVE FASHION STUDIO S.R.L. în 2025?
7.520 lei, cu 65% sub 2024 (21.185 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 4.825 lei.
De unde vin datele despre CREATIVE FASHION STUDIO S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.