REBE STAR S.R.L.
REBE STAR S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Vlădești, Comuna Vlădești, Vâlcea, CUI 39380754. Cifră de afaceri 2024: 531.147 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, AN
Registru
- CUI
- 39380754
- Denumire
- REBE STAR S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|38|396|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 21.05.2018
- Sediu
- VLĂDEȘTI, nr. 266A, camera nr. 1, Sat Vlădești, Comuna Vlădești, Vâlcea
- Activități autorizate (CAEN)
- 4511 Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone) · rev. 2
- 4519 Comerț cu alte autovehicule · rev. 2
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 2
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
- 5210 Depozitări · rev. 2
- 5229 Alte activități anexe transporturilor · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2018–2024 · 7 bilanțuri
Financiar · 2018–2024 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.
În 2024, cifra de afaceri netă a fost 531.147 lei (-6% față de 2023).
Cifră de afaceri netă (lei): 2018 222,9 mii lei · 2024 531,1 mii lei · maxim 2019 592,1 mii lei · minim 2018 222,9 mii lei.
Rezultat net (lei): 2018 37,3 mii lei · 2024 29,8 mii lei · maxim 2020 60,2 mii lei · minim 2023 −55,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2018 1 · 2024 1 · maxim 2021 2 · minim 2018 1.
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | 531.147 lei | 564.548 lei | 568.215 lei | 564.292 lei | 578.932 lei | 592.135 lei | 222.934 lei |
| Venituri totale | 531.147 lei | 569.283 lei | 586.317 lei | 598.754 lei | 578.932 lei | 595.700 lei | 222.934 lei |
| Cheltuieli totale | 498.360 lei | 618.963 lei | 564.153 lei | 612.529 lei | 512.969 lei | 535.643 lei | 183.431 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 29.803 lei | 0 lei | 16.299 lei | 0 lei | 60.168 lei | 54.100 lei | 37.274 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 55.373 lei | 0 lei | 19.039 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 29.803 lei | -55.373 lei | 16.299 lei | -19.039 lei | 60.168 lei | 54.100 lei | 37.274 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 202.804 lei | 126.460 lei | 297.522 lei | 269.565 lei | 328.072 lei | 181.677 lei | 64.707 lei |
| Datorii | 96.673 lei | 50.132 lei | 148.321 lei | 136.662 lei | 176.131 lei | 89.903 lei | 27.033 lei |
| Capitaluri proprii | 106.131 lei | 76.328 lei | 149.201 lei | 132.903 lei | 151.941 lei | 91.774 lei | 37.674 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este REBE STAR S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, REBE STAR S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul REBE STAR S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Vlădești, Comuna Vlădești, județul Vâlcea (VLĂDEȘTI, nr. 266A, camera nr. 1); numărul de înmatriculare e J|38|396|2018, din 21.05.2018.
Ce cifră de afaceri a avut REBE STAR S.R.L. în 2024?
531.147 lei, cu 6% sub 2023 (564.548 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 29.803 lei.
Câți salariați are REBE STAR S.R.L.?
1 salariat în medie în 2024 (1 în 2023), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre REBE STAR S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.