LA PRIMA- VERACI S.R.L.

LA PRIMA- VERACI S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Căpățînești, Comuna Mărăcineni, Buzău, CUI 39376907. Cifră de afaceri 2025: 2.810.295 lei, 12 salariați. Dat

Registru

CUI
39376907
Denumire
LA PRIMA- VERACI S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|10|521|2018
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
21.05.2018
Sediu
ISLAZULUI, nr. 94B, Sat Căpățînești, Comuna Mărăcineni, Buzău
Activități autorizate (CAEN)
  • 5611 Restaurante · rev. 3
  • 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente · rev. 3
  • 5622 Alte servicii de alimentație n.c.a. · rev. 3
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
12.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri

Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 2.810.295 lei (+15% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2019 279,2 mii lei · 2025 2,8 mil. lei · maxim 2025 2,8 mil. lei · minim 2019 279,2 mii lei.

Rezultat net (lei): 2018 27 lei · 2025 78 mii lei · maxim 2023 299,3 mii lei · minim 2018 27 lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2019 2 · 2025 12 · maxim 2021 14 · minim 2019 2.

Indicator20252024202320222021202020192018
Activitate
Cifră de afaceri netă2.810.295 lei2.434.597 lei2.346.674 lei2.377.914 lei2.435.971 lei1.381.281 lei279.158 lei—
Venituri totale3.842.391 lei3.384.668 lei3.345.947 lei3.220.999 lei2.431.193 lei1.472.203 lei298.463 lei100 lei
Cheltuieli totale3.748.660 lei3.253.570 lei3.023.531 lei3.017.239 lei2.203.585 lei1.312.300 lei241.773 lei70 lei
Rezultat
Profit net78.011 lei107.716 lei299.309 lei179.981 lei203.204 lei146.844 lei53.899 lei27 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net78.011 lei107.716 lei299.309 lei179.981 lei203.204 lei146.844 lei53.899 lei27 lei
Bilanț
Active totale666.345 lei806.964 lei871.850 lei476.548 lei532.316 lei473.661 lei299.482 lei1.770 lei
Datorii479.145 lei547.773 lei553.352 lei170.216 lei227.481 lei184.894 lei66.736 lei1.543 lei
Capitaluri proprii187.200 lei259.191 lei315.277 lei265.971 lei227.334 lei147.287 lei54.126 lei227 lei
Oameni
Număr mediu de salariați121214141482—

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este LA PRIMA- VERACI S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, LA PRIMA- VERACI S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul LA PRIMA- VERACI S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Căpățînești, Comuna Mărăcineni, județul Buzău (ISLAZULUI, nr. 94B); numărul de înmatriculare e J|10|521|2018, din 21.05.2018.

Ce cifră de afaceri a avut LA PRIMA- VERACI S.R.L. în 2025?

2.810.295 lei, cu 15% peste 2024 (2.434.597 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 78.011 lei.

Câți salariați are LA PRIMA- VERACI S.R.L.?

12 salariați în medie în 2025 (12 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre LA PRIMA- VERACI S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.