AMZ PROFIT CONSULTING S.R.L.
AMZ PROFIT CONSULTING S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Ploiești, Prahova, CUI 39369918. Cifră de afaceri 2025: 175.435 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF,
Registru
- CUI
- 39369918
- Denumire
- AMZ PROFIT CONSULTING S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|29|1048|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 18.05.2018
- Sediu
- MALU ROȘU, nr. 54B, Municipiul Ploiești, Prahova
- Activități autorizate (CAEN)
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 175.435 lei (+20% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2018 430,2 mii lei · 2025 175,4 mii lei · maxim 2018 430,2 mii lei · minim 2024 146,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2018 353,9 mii lei · 2025 131,4 mii lei · maxim 2018 353,9 mii lei · minim 2019 0 lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2025 1 · maxim 2025 1 · minim 2025 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||
| Cifră de afaceri netă | 175.435 lei | 146.450 lei | 191.031 lei | 290.540 lei | 218.118 lei | 221.094 lei | — | 430.230 lei |
| Venituri totale | 176.004 lei | 147.484 lei | 196.446 lei | 290.540 lei | 218.118 lei | 221.094 lei | 0 lei | 432.230 lei |
| Cheltuieli totale | 22.221 lei | 23.998 lei | 24.518 lei | 21.155 lei | 7.231 lei | 4.049 lei | — | 64.701 lei |
| Rezultat | ||||||||
| Profit net | 131.369 lei | 104.507 lei | 148.232 lei | 261.105 lei | 205.599 lei | 210.916 lei | 0 lei | 353.902 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 131.369 lei | 104.507 lei | 148.232 lei | 261.105 lei | 205.599 lei | 210.916 lei | 0 lei | 353.902 lei |
| Bilanț | ||||||||
| Active totale | 209.495 lei | 188.810 lei | 227.404 lei | 277.030 lei | 429.726 lei | 232.983 lei | — | 363.490 lei |
| Datorii | 10.532 lei | 16.816 lei | 11.685 lei | 14.770 lei | 13.011 lei | 21.867 lei | 0 lei | 9.388 lei |
| Capitaluri proprii | 198.963 lei | 171.994 lei | 215.719 lei | 262.260 lei | 416.715 lei | 211.116 lei | 0 lei | 354.102 lei |
| Oameni | ||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | — | — | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este AMZ PROFIT CONSULTING S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, AMZ PROFIT CONSULTING S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul AMZ PROFIT CONSULTING S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Ploiești, județul Prahova (MALU ROȘU, nr. 54B); numărul de înmatriculare e J|29|1048|2018, din 18.05.2018.
Ce cifră de afaceri a avut AMZ PROFIT CONSULTING S.R.L. în 2025?
175.435 lei, cu 20% peste 2024 (146.450 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 131.369 lei.
Câți salariați are AMZ PROFIT CONSULTING S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025, după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre AMZ PROFIT CONSULTING S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.