GABSTIL MON CONSTRUCT S.R.L.
GABSTIL MON CONSTRUCT S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Slatina, Olt, CUI 39362324. Cifră de afaceri 2023: 35.600 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 39362324
- Denumire
- GABSTIL MON CONSTRUCT S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|28|466|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 17.05.2018
- Sediu
- TUNARI, nr. 17, bl. FB27, sc. B, et. 2, ap. 11, Municipiul Slatina, Olt
- Activități autorizate (CAEN)
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
Arată toate (10)
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2018–2023 · 6 bilanțuri
Financiar · 2018–2023 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2023, față de 2022.
În 2023, cifra de afaceri netă a fost 35.600 lei (+12% față de 2022).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 12,4 mii lei · 2023 35,6 mii lei · maxim 2021 53 mii lei · minim 2019 12,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2018 −25,6 mii lei · 2023 −28,4 mii lei · maxim 2022 −8,4 mii lei · minim 2023 −28,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2018 1 · 2023 2 · maxim 2023 2 · minim 2018 1.
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||
| Cifră de afaceri netă | 35.600 lei | 31.800 lei | 53.000 lei | 20.800 lei | 12.400 lei | — |
| Venituri totale | 35.600 lei | 31.800 lei | 53.000 lei | 20.800 lei | 12.400 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 63.640 lei | 39.883 lei | 78.039 lei | 35.118 lei | 36.642 lei | 25.580 lei |
| Rezultat | ||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 28.396 lei | 8.401 lei | 25.569 lei | 14.526 lei | 24.366 lei | 25.580 lei |
| Rezultat net | -28.396 lei | -8.401 lei | -25.569 lei | -14.526 lei | -24.366 lei | -25.580 lei |
| Bilanț | ||||||
| Active totale | 18.993 lei | 12.979 lei | 11.748 lei | 14.777 lei | 9.874 lei | 10.022 lei |
| Datorii | 145.631 lei | 111.221 lei | 101.589 lei | 79.049 lei | 59.620 lei | 35.402 lei |
| Capitaluri proprii | -126.638 lei | -98.242 lei | -89.841 lei | -64.272 lei | -49.746 lei | -25.380 lei |
| Oameni | ||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este GABSTIL MON CONSTRUCT S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, GABSTIL MON CONSTRUCT S.R.L. figurează în funcțiune, cu o alertă în registru. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul GABSTIL MON CONSTRUCT S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Slatina, județul Olt (TUNARI, nr. 17, bl. FB27, sc. B, et. 2, ap. 11); numărul de înmatriculare e J|28|466|2018, din 17.05.2018.
Ce cifră de afaceri a avut GABSTIL MON CONSTRUCT S.R.L. în 2023?
35.600 lei, cu 12% peste 2022 (31.800 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 28.396 lei.
Câți salariați are GABSTIL MON CONSTRUCT S.R.L.?
2 salariați în medie în 2023 (1 în 2022), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre GABSTIL MON CONSTRUCT S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2023). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.