MAR TRANSPORT S.R.L.
MAR TRANSPORT S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Malu Roșu, Comuna Armășești, Ialomița, CUI 39357620. Cifră de afaceri 2025: 1.128.295 lei, 4 salariați. Date ON
Registru
- CUI
- 39357620
- Denumire
- MAR TRANSPORT S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|21|252|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 16.05.2018
- Sediu
- SECȚIEI, nr. 1, Sat Malu Roșu, Comuna Armășești, Ialomița
- Activități autorizate (CAEN)
- 4681 Comerț cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi și gazoși și al produselor derivate · rev. 3
- 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 5224 Manipulări · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.128.295 lei (+12% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2018 98,9 mii lei · 2025 1,1 mil. lei · maxim 2023 1,3 mil. lei · minim 2018 98,9 mii lei.
Rezultat net (lei): 2018 39,3 mii lei · 2025 81,3 mii lei · maxim 2022 209,3 mii lei · minim 2023 −143,9 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2018 1 · 2025 4 · maxim 2022 4 · minim 2018 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.128.295 lei | 1.007.715 lei | 1.326.102 lei | 1.202.973 lei | 601.430 lei | 499.094 lei | 328.314 lei | 98.864 lei |
| Venituri totale | 1.143.249 lei | 1.016.135 lei | 1.330.758 lei | 1.223.516 lei | 602.189 lei | 499.122 lei | 328.314 lei | 98.864 lei |
| Cheltuieli totale | 1.044.481 lei | 963.917 lei | 1.461.615 lei | 1.002.198 lei | 489.975 lei | 414.441 lei | 261.973 lei | 58.546 lei |
| Rezultat | ||||||||
| Profit net | 81.312 lei | 43.863 lei | 0 lei | 209.328 lei | 106.915 lei | 80.044 lei | 63.058 lei | 39.329 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 143.899 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 81.312 lei | 43.863 lei | -143.899 lei | 209.328 lei | 106.915 lei | 80.044 lei | 63.058 lei | 39.329 lei |
| Bilanț | ||||||||
| Active totale | 304.107 lei | 234.254 lei | 91.653 lei | 482.039 lei | 341.347 lei | 221.367 lei | 114.564 lei | 48.153 lei |
| Datorii | 322.632 lei | 334.090 lei | 235.352 lei | 272.511 lei | 154.188 lei | 141.123 lei | 51.306 lei | 8.624 lei |
| Capitaluri proprii | -18.525 lei | -99.836 lei | -143.699 lei | 209.528 lei | 187.159 lei | 80.244 lei | 63.258 lei | 39.529 lei |
| Oameni | ||||||||
| Număr mediu de salariați | 4 | 3 | 4 | 4 | 2 | 3 | 2 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MAR TRANSPORT S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, MAR TRANSPORT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul MAR TRANSPORT S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Malu Roșu, Comuna Armășești, județul Ialomița (SECȚIEI, nr. 1); numărul de înmatriculare e J|21|252|2018, din 16.05.2018.
Ce cifră de afaceri a avut MAR TRANSPORT S.R.L. în 2025?
1.128.295 lei, cu 12% peste 2024 (1.007.715 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 81.312 lei.
Câți salariați are MAR TRANSPORT S.R.L.?
4 salariați în medie în 2025 (3 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre MAR TRANSPORT S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.