CAPANO INVEST S.R.L.
CAPANO INVEST S.R.L.: firmă în dizolvare sau lichidare din Sat Bălinești, Comuna Grămești, Suceava, CUI 39354623. Cifră de afaceri 2025: 163.086 lei, 2 salariaț
Registru
- CUI
- 39354623
- Denumire
- CAPANO INVEST S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|33|787|2018
- Stare în registru
- în dizolvare sau lichidare
- Data înmatriculării
- 16.05.2018
- Sediu
- nr. 147 A, Sat Bălinești, Comuna Grămești, Suceava
- Activități autorizate (CAEN)
- 4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a · rev. 2
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 13.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 163.086 lei (-22% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2018 81,5 mii lei · 2025 163,1 mii lei · maxim 2022 233,2 mii lei · minim 2020 40,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2018 30,5 mii lei · 2025 −59 mii lei · maxim 2019 58,4 mii lei · minim 2025 −59 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2018 1 · 2025 2 · maxim 2019 2 · minim 2018 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||
| Cifră de afaceri netă | 163.086 lei | 208.151 lei | 224.006 lei | 233.236 lei | 73.048 lei | 40.775 lei | 175.646 lei | 81.530 lei |
| Venituri totale | 163.086 lei | 208.151 lei | 224.006 lei | 233.236 lei | 73.048 lei | 40.775 lei | 175.646 lei | 81.530 lei |
| Cheltuieli totale | 220.331 lei | 202.886 lei | 212.701 lei | 176.406 lei | 75.938 lei | 64.774 lei | 115.510 lei | 50.212 lei |
| Rezultat | ||||||||
| Profit net | 0 lei | 3.183 lei | 9.065 lei | 54.498 lei | 0 lei | 0 lei | 58.380 lei | 30.503 lei |
| Pierdere netă | 58.958 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 3.620 lei | 24.407 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -58.958 lei | 3.183 lei | 9.065 lei | 54.498 lei | -3.620 lei | -24.407 lei | 58.380 lei | 30.503 lei |
| Bilanț | ||||||||
| Active totale | 9.087 lei | 54.750 lei | 52.938 lei | 120.124 lei | 63.265 lei | 65.470 lei | 92.725 lei | 35.509 lei |
| Datorii | 20.841 lei | 7.547 lei | 8.318 lei | 4.569 lei | 2.208 lei | 794 lei | 3.642 lei | 4.806 lei |
| Capitaluri proprii | -11.754 lei | 47.203 lei | 44.620 lei | 115.555 lei | 61.057 lei | 64.676 lei | 89.083 lei | 30.703 lei |
| Oameni | ||||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este CAPANO INVEST S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, CAPANO INVEST S.R.L. figurează în dizolvare sau lichidare. La ANAF, pe 13.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul CAPANO INVEST S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Bălinești, Comuna Grămești, județul Suceava (nr. 147 A); numărul de înmatriculare e J|33|787|2018, din 16.05.2018.
Ce cifră de afaceri a avut CAPANO INVEST S.R.L. în 2025?
163.086 lei, cu 22% sub 2024 (208.151 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 58.958 lei.
Câți salariați are CAPANO INVEST S.R.L.?
2 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre CAPANO INVEST S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (13.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.