RBA CONSTRUCT IMPEX S.R.L.
RBA CONSTRUCT IMPEX S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Copăceni, Comuna Copăceni, Ilfov, CUI 39350389. Cifră de afaceri 2025: 432.940 lei, 1 salariați. Date ONR
Registru
- CUI
- 39350389
- Denumire
- RBA CONSTRUCT IMPEX S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|23|2183|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 15.05.2018
- Sediu
- MORII, nr. 1, cam. 3, Sat Copăceni, Comuna Copăceni, Ilfov
- Activități autorizate (CAEN)
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 3
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
Arată toate (18)
- 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
- 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri · rev. 3
- 4391 Activități de zidărie · rev. 3
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri
Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 432.940 lei (+22% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2020 57,5 mii lei · 2025 432,9 mii lei · maxim 2025 432,9 mii lei · minim 2020 57,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2020 35,3 mii lei · 2025 112,9 mii lei · maxim 2024 155,9 mii lei · minim 2022 13,1 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2020 1 · 2025 1 · maxim 2021 2 · minim 2020 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||
| Cifră de afaceri netă | 432.940 lei | 356.032 lei | 218.458 lei | 90.059 lei | 273.615 lei | 57.495 lei |
| Venituri totale | 502.942 lei | 531.020 lei | 218.828 lei | 92.037 lei | 274.074 lei | 57.497 lei |
| Cheltuieli totale | 377.288 lei | 371.743 lei | 192.923 lei | 77.805 lei | 210.724 lei | 21.672 lei |
| Rezultat | ||||||
| Profit net | 112.880 lei | 155.919 lei | 24.269 lei | 13.110 lei | 60.613 lei | 35.250 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 112.880 lei | 155.919 lei | 24.269 lei | 13.110 lei | 60.613 lei | 35.250 lei |
| Bilanț | ||||||
| Active totale | 392.167 lei | 507.397 lei | 166.027 lei | 128.345 lei | 112.146 lei | 56.529 lei |
| Datorii | 89.926 lei | 218.036 lei | 32.585 lei | 19.172 lei | 16.083 lei | 21.079 lei |
| Capitaluri proprii | 302.241 lei | 289.361 lei | 133.442 lei | 109.173 lei | 96.063 lei | 35.450 lei |
| Oameni | ||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este RBA CONSTRUCT IMPEX S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, RBA CONSTRUCT IMPEX S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul RBA CONSTRUCT IMPEX S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Copăceni, Comuna Copăceni, județul Ilfov (MORII, nr. 1, cam. 3); numărul de înmatriculare e J|23|2183|2018, din 15.05.2018.
Ce cifră de afaceri a avut RBA CONSTRUCT IMPEX S.R.L. în 2025?
432.940 lei, cu 22% peste 2024 (356.032 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 112.880 lei.
Câți salariați are RBA CONSTRUCT IMPEX S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre RBA CONSTRUCT IMPEX S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.