DANHORCONS INVEST S.R.L.
DANHORCONS INVEST S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Reghin, Mureș, CUI 39308350. Cifră de afaceri 2025: 164.218 lei, 5 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 39308350
- Denumire
- DANHORCONS INVEST S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|26|713|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 08.05.2018
- Sediu
- MIHAI VITEAZU, nr. 77, Municipiul Reghin, Mureș
- Activități autorizate (CAEN)
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor · rev. 2
- 4212 Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane · rev. 2
- 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 2
- 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 2
- 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 2
Arată toate (21)
- 4291 Construcții hidrotehnice · rev. 2
- 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 2
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 164.218 lei (-70% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2018 720,1 mii lei · 2025 164,2 mii lei · maxim 2018 720,1 mii lei · minim 2021 27,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2018 61 mii lei · 2025 −210,7 mii lei · maxim 2023 197,5 mii lei · minim 2025 −210,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2018 1 · 2025 5 · maxim 2025 5 · minim 2018 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||
| Cifră de afaceri netă | 164.218 lei | 550.634 lei | 442.545 lei | 46.388 lei | 27.644 lei | 52.179 lei | 34.999 lei | 720.054 lei |
| Venituri totale | 356.907 lei | 562.614 lei | 442.555 lei | 46.388 lei | 27.644 lei | 52.179 lei | 34.999 lei | 720.054 lei |
| Cheltuieli totale | 564.491 lei | 459.834 lei | 241.026 lei | 45.513 lei | 45.960 lei | 41.191 lei | 54.974 lei | 651.870 lei |
| Rezultat | ||||||||
| Profit net | 0 lei | 91.913 lei | 197.471 lei | 423 lei | 0 lei | 10.510 lei | 0 lei | 60.983 lei |
| Pierdere netă | 210.653 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 18.560 lei | 0 lei | 20.326 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -210.653 lei | 91.913 lei | 197.471 lei | 423 lei | -18.560 lei | 10.510 lei | -20.326 lei | 60.983 lei |
| Bilanț | ||||||||
| Active totale | 233.626 lei | 340.539 lei | 213.046 lei | 25.144 lei | 29.672 lei | 40.317 lei | 44.563 lei | 89.891 lei |
| Datorii | 231.544 lei | 127.804 lei | 69.397 lei | 8.313 lei | 13.264 lei | 5.350 lei | 20.106 lei | 28.708 lei |
| Capitaluri proprii | 2.082 lei | 212.735 lei | 143.649 lei | 16.831 lei | 16.408 lei | 34.967 lei | 24.457 lei | 61.183 lei |
| Oameni | ||||||||
| Număr mediu de salariați | 5 | 4 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este DANHORCONS INVEST S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, DANHORCONS INVEST S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul DANHORCONS INVEST S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Reghin, județul Mureș (MIHAI VITEAZU, nr. 77); numărul de înmatriculare e J|26|713|2018, din 08.05.2018.
Ce cifră de afaceri a avut DANHORCONS INVEST S.R.L. în 2025?
164.218 lei, cu 70% sub 2024 (550.634 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 210.653 lei.
Câți salariați are DANHORCONS INVEST S.R.L.?
5 salariați în medie în 2025 (4 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre DANHORCONS INVEST S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.