VENTURAS S.R.L.

VENTURAS S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 6, București, CUI 39301629. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
39301629
Denumire
VENTURAS S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|40|6205|2018
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
08.05.2018
Sediu
DREPTĂȚII, nr. 8, bl. 010, sc. 2, et. 3, ap. 77, Cam. 1, București Sectorul 6, București
Activități autorizate (CAEN)
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
  • 4931 Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători · rev. 2
  • 4932 Transporturi cu taxiuri · rev. 2
  • 4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a · rev. 2
  • 9312 Activități ale cluburilor sportive · rev. 2
  • 9319 Alte activități sportive · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
17.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri

Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

Cifră de afaceri netă (lei): 2018 27,1 mii lei · 2024 10,7 mii lei · maxim 2020 174,1 mii lei · minim 2024 10,7 mii lei.

Rezultat net (lei): 2018 22,5 mii lei · 2025 1,2 mii lei · maxim 2021 102,5 mii lei · minim 2024 −14,1 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2019 1 · 2024 1 · maxim 2019 1 · minim 2019 1.

Indicator20252024202320222021202020192018
Activitate
Cifră de afaceri netă—10.701 lei162.962 lei163.152 lei166.700 lei174.123 lei78.252 lei27.085 lei
Venituri totale4.524 lei10.701 lei163.395 lei166.518 lei166.738 lei174.189 lei78.252 lei27.121 lei
Cheltuieli totale3.318 lei24.685 lei91.080 lei102.205 lei60.347 lei114.366 lei33.580 lei3.824 lei
Rezultat
Profit net1.179 lei0 lei70.714 lei60.640 lei102.521 lei58.127 lei43.370 lei22.495 lei
Pierdere netă0 lei14.091 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net1.179 lei-14.091 lei70.714 lei60.640 lei102.521 lei58.127 lei43.370 lei22.495 lei
Bilanț
Active totale9.910 lei66.654 lei87.525 lei82.330 lei115.695 lei73.312 lei53.342 lei23.012 lei
Datorii8.491 lei12.990 lei19.770 lei21.450 lei12.974 lei12.120 lei7.277 lei317 lei
Capitaluri proprii1.419 lei53.664 lei67.755 lei60.880 lei102.721 lei61.192 lei46.065 lei22.695 lei
Oameni
Număr mediu de salariați—1111—1—

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este VENTURAS S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, VENTURAS S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul VENTURAS S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 6, județul București (DREPTĂȚII, nr. 8, bl. 010, sc. 2, et. 3, ap. 77, Cam. 1); numărul de înmatriculare e J|40|6205|2018, din 08.05.2018.

De unde vin datele despre VENTURAS S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.