MICLACLINIC S.R.L.
MICLACLINIC S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Iași, Iași, CUI 39297617. Cifră de afaceri 2025: 293.961 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 39297617
- Denumire
- MICLACLINIC S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|22|1130|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 07.05.2018
- Sediu
- STRĂMOȘILOR, nr. 11, bl. SF8, et. 1, ap. 1, Municipiul Iași, Iași
- Activități autorizate (CAEN)
- 8621 Activități de asistență medicală generală · rev. 2
- 8622 Activități de asistență medicală specializată · rev. 2
- 8690 Alte activități referitoare la sănătatea umană · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 293.961 lei (+91% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2018 18 mii lei · 2025 294 mii lei · maxim 2025 294 mii lei · minim 2018 18 mii lei.
Rezultat net (lei): 2018 911 lei · 2025 130,4 mii lei · maxim 2025 130,4 mii lei · minim 2018 911 lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 1 · 2025 1 · maxim 2023 1 · minim 2023 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||
| Cifră de afaceri netă | 293.961 lei | 153.750 lei | 123.800 lei | 107.775 lei | 59.250 lei | 99.750 lei | 51.000 lei | 18.000 lei |
| Venituri totale | 294.349 lei | 154.777 lei | 123.800 lei | 107.785 lei | 59.250 lei | 99.750 lei | 51.000 lei | 18.000 lei |
| Cheltuieli totale | 155.145 lei | 125.303 lei | 96.604 lei | 41.521 lei | 12.545 lei | 26.310 lei | 19.778 lei | 16.549 lei |
| Rezultat | ||||||||
| Profit net | 130.374 lei | 24.843 lei | 25.958 lei | 63.029 lei | 44.925 lei | 70.446 lei | 29.692 lei | 911 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 130.374 lei | 24.843 lei | 25.958 lei | 63.029 lei | 44.925 lei | 70.446 lei | 29.692 lei | 911 lei |
| Bilanț | ||||||||
| Active totale | 146.141 lei | 173.019 lei | 212.046 lei | 214.300 lei | 146.791 lei | 102.643 lei | 31.251 lei | 6.324 lei |
| Datorii | 27.687 lei | 13.815 lei | 7.484 lei | 35.696 lei | 616 lei | 1.394 lei | 450 lei | 5.213 lei |
| Capitaluri proprii | 118.454 lei | 159.204 lei | 204.562 lei | 178.604 lei | 146.175 lei | 101.249 lei | 30.801 lei | 1.111 lei |
| Oameni | ||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MICLACLINIC S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, MICLACLINIC S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul MICLACLINIC S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Iași, județul Iași (STRĂMOȘILOR, nr. 11, bl. SF8, et. 1, ap. 1); numărul de înmatriculare e J|22|1130|2018, din 07.05.2018.
Ce cifră de afaceri a avut MICLACLINIC S.R.L. în 2025?
293.961 lei, cu 91% peste 2024 (153.750 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 130.374 lei.
Câți salariați are MICLACLINIC S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre MICLACLINIC S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.