MTA ACCORD INTERMED S.R.L.
MTA ACCORD INTERMED S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, CUI 39297315. Cifră de afaceri 2023: 39.949 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, AN
Registru
- CUI
- 39297315
- Denumire
- MTA ACCORD INTERMED S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|1813|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 07.05.2018
- Sediu
- MEHEDINȚI, nr. 34-36, bl. D 10, sc. 2, et. 9, ap. 81, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 2
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 2
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 2
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
- 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 2
Arată toate (11)
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
- 6831 Agenții imobiliare · rev. 2
- 6832 Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract · rev. 2
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2018–2023 · 4 bilanțuri
Financiar · 2018–2023 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2023, față de 2020.
În 2023, cifra de afaceri netă a fost 39.949 lei (-13% față de 2020).
Cifră de afaceri netă (lei): 2018 37,5 mii lei · 2023 39,9 mii lei · maxim 2019 101,9 mii lei · minim 2018 37,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2018 12,8 mii lei · 2023 −53,4 mii lei · maxim 2019 54,5 mii lei · minim 2023 −53,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2020 1 · 2023 1 · maxim 2020 1 · minim 2020 1.
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||
| Cifră de afaceri netă | 39.949 lei | fără bilanț | fără bilanț | 45.755 lei | 101.864 lei | 37.459 lei |
| Venituri totale | 39.949 lei | fără bilanț | fără bilanț | 45.755 lei | 101.864 lei | 37.459 lei |
| Cheltuieli totale | 92.917 lei | fără bilanț | fără bilanț | 40.249 lei | 44.274 lei | 23.551 lei |
| Rezultat | ||||||
| Profit net | 0 lei | fără bilanț | fără bilanț | 4.133 lei | 54.533 lei | 12.784 lei |
| Pierdere netă | 53.367 lei | fără bilanț | fără bilanț | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -53.367 lei | fără bilanț | fără bilanț | 4.133 lei | 54.533 lei | 12.784 lei |
| Bilanț | ||||||
| Active totale | 233.088 lei | fără bilanț | fără bilanț | 109.176 lei | 119.738 lei | 18.032 lei |
| Datorii | 17.247 lei | fără bilanț | fără bilanț | 36.857 lei | 52.221 lei | 5.048 lei |
| Capitaluri proprii | 215.841 lei | fără bilanț | fără bilanț | 72.319 lei | 67.517 lei | 12.984 lei |
| Oameni | ||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | fără bilanț | fără bilanț | 1 | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MTA ACCORD INTERMED S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, MTA ACCORD INTERMED S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul MTA ACCORD INTERMED S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj (MEHEDINȚI, nr. 34-36, bl. D 10, sc. 2, et. 9, ap. 81); numărul de înmatriculare e J|12|1813|2018, din 07.05.2018.
Ce cifră de afaceri a avut MTA ACCORD INTERMED S.R.L. în 2023?
39.949 lei, cu 13% sub 2022 (45.755 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 53.367 lei.
Câți salariați are MTA ACCORD INTERMED S.R.L.?
1 salariat în medie în 2023 (1 în 2022), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre MTA ACCORD INTERMED S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2023). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.