STARREPAIR GSM S.R.L.
STARREPAIR GSM S.R.L.: firmă în funcțiune din Loc. Babadag, Oraș Babadag, Tulcea, CUI 39258278. Cifră de afaceri 2024: 148.865 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 39258278
- Denumire
- STARREPAIR GSM S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|36|216|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 26.04.2018
- Sediu
- NEAGOE BASARAB, nr. 5, Loc. Babadag, Oraș Babadag, Tulcea
- Activități autorizate (CAEN)
- 9512 Repararea echipamentelor de comunicații · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2022–2024 · 3 bilanțuri
Financiar · 2022–2024 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.
În 2024, cifra de afaceri netă a fost 148.865 lei (+107% față de 2023).
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 98,1 mii lei · 2024 148,9 mii lei · maxim 2024 148,9 mii lei · minim 2023 71,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2022 17,4 mii lei · 2024 −7,7 mii lei · maxim 2022 17,4 mii lei · minim 2023 −46,6 mii lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Activitate | |||
| Cifră de afaceri netă | 148.865 lei | 71.848 lei | 98.107 lei |
| Venituri totale | 148.865 lei | 71.848 lei | 171.907 lei |
| Cheltuieli totale | 146.995 lei | 117.857 lei | 149.366 lei |
| Rezultat | |||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 17.383 lei |
| Pierdere netă | 7.710 lei | 46.597 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -7.710 lei | -46.597 lei | 17.383 lei |
| Bilanț | |||
| Active totale | 219.545 lei | 270.440 lei | 139.209 lei |
| Datorii | 256.269 lei | 299.454 lei | 121.626 lei |
| Capitaluri proprii | -36.724 lei | -29.014 lei | 17.583 lei |
| Oameni | |||
| Număr mediu de salariați | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este STARREPAIR GSM S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, STARREPAIR GSM S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul STARREPAIR GSM S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Loc. Babadag, Oraș Babadag, județul Tulcea (NEAGOE BASARAB, nr. 5); numărul de înmatriculare e J|36|216|2018, din 26.04.2018.
Ce cifră de afaceri a avut STARREPAIR GSM S.R.L. în 2024?
148.865 lei, cu 107% peste 2023 (71.848 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 7.710 lei.
De unde vin datele despre STARREPAIR GSM S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.