CONCRETE MARK S.R.L.

CONCRETE MARK S.R.L.: firmă în funcțiune din Loc. Vălenii de Munte, Oraș Vălenii de Munte, Prahova, CUI 39241985. Cifră de afaceri 2025: 27.375 lei, 0 salariați

Registru

CUI
39241985
Denumire
CONCRETE MARK S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|29|2028|2023
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
13.09.2023
Sediu
CĂRĂMIDARI, nr. 1, lot 2, constructia C2 in suprafata de 227 mp, Loc. Vălenii de Munte, Oraș Vălenii de Munte, Prahova
Activități autorizate (CAEN)
  • 1621 Fabricarea de furnire și a panourilor de lemn · rev. 2
  • 1623 Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții · rev. 2
  • 1624 Fabricarea ambalajelor din lemn · rev. 2
  • 2361 Fabricarea produselor din beton pentru construcții · rev. 2
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
Arată toate (20)
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
  • 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
  • 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
  • 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
  • 4942 Servicii de mutare · rev. 2
  • 5210 Depozitări · rev. 2
  • 5224 Manipulări · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
12.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
TRANSFER(SOSIRE)

Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri

Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 27.375 lei (-88% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2018 7 mii lei · 2025 27,4 mii lei · maxim 2022 289,7 mii lei · minim 2018 7 mii lei.

Rezultat net (lei): 2018 −7,8 mii lei · 2025 701 lei · maxim 2020 42,7 mii lei · minim 2018 −7,8 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2018 1 · 2025 0 · maxim 2020 2 · minim 2025 0.

Indicator20252024202320222021202020192018
Activitate
Cifră de afaceri netă27.375 lei227.336 lei176.005 lei289.735 lei147.637 lei181.837 lei111.628 lei6.981 lei
Venituri totale42.648 lei247.365 lei209.258 lei259.735 lei234.606 lei186.337 lei123.998 lei22.368 lei
Cheltuieli totale41.813 lei241.017 lei200.479 lei233.693 lei224.729 lei141.974 lei107.472 lei29.933 lei
Rezultat
Profit net701 lei5.274 lei4.834 lei23.496 lei8.577 lei42.664 lei15.387 lei0 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei7.775 lei
Rezultat net701 lei5.274 lei4.834 lei23.496 lei8.577 lei42.664 lei15.387 lei-7.775 lei
Bilanț
Active totale414.923 lei141.920 lei131.813 lei176.486 lei119.948 lei100.857 lei89.263 lei48.439 lei
Datorii369.523 lei97.220 lei92.387 lei141.894 lei78.852 lei68.338 lei87.038 lei46.214 lei
Capitaluri proprii45.400 lei44.700 lei39.426 lei34.592 lei41.096 lei32.519 lei2.225 lei2.225 lei
Oameni
Număr mediu de salariați01222211

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este CONCRETE MARK S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, CONCRETE MARK S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul CONCRETE MARK S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Loc. Vălenii de Munte, Oraș Vălenii de Munte, județul Prahova (CĂRĂMIDARI, nr. 1, lot 2, constructia C2 in suprafata de 227 mp); numărul de înmatriculare e J|29|2028|2023, din 13.09.2023.

Ce cifră de afaceri a avut CONCRETE MARK S.R.L. în 2025?

27.375 lei, cu 88% sub 2024 (227.336 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 701 lei.

Câți salariați are CONCRETE MARK S.R.L.?

0 salariați în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre CONCRETE MARK S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.