ASCENDENTALIS S.R.L.
ASCENDENTALIS S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Iași, Iași, CUI 39238564. Cifră de afaceri 2025: 221.982 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 39238564
- Denumire
- ASCENDENTALIS S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|22|1021|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 24.04.2018
- Sediu
- Plopii fără soț, nr. 17, Municipiul Iași, Iași
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 221.982 lei (+19% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 42 mii lei · 2025 222 mii lei · maxim 2025 222 mii lei · minim 2021 17,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2018 −8,3 mii lei · 2025 167,1 mii lei · maxim 2025 167,1 mii lei · minim 2021 −11 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2018 0 · 2025 1 · maxim 2024 1 · minim 2018 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||
| Cifră de afaceri netă | 221.982 lei | 187.151 lei | 128.197 lei | 46.670 lei | 17.804 lei | 77.425 lei | 41.950 lei | — |
| Venituri totale | 247.417 lei | 188.716 lei | 128.197 lei | 46.690 lei | 25.294 lei | 85.791 lei | 44.843 lei | 261 lei |
| Cheltuieli totale | 74.133 lei | 87.711 lei | 53.597 lei | 3.528 lei | 35.510 lei | 69.556 lei | 52.170 lei | 8.599 lei |
| Rezultat | ||||||||
| Profit net | 167.090 lei | 95.783 lei | 62.664 lei | 41.789 lei | 0 lei | 14.882 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 10.971 lei | 0 lei | 8.648 lei | 8.338 lei |
| Rezultat net | 167.090 lei | 95.783 lei | 62.664 lei | 41.789 lei | -10.971 lei | 14.882 lei | -8.648 lei | -8.338 lei |
| Bilanț | ||||||||
| Active totale | 179.326 lei | 133.720 lei | 64.972 lei | 29.942 lei | 9.184 lei | 20.226 lei | 9.605 lei | 1.062 lei |
| Datorii | 12.025 lei | 12.292 lei | 2.098 lei | 246 lei | 21.277 lei | 21.348 lei | 26.391 lei | 9.200 lei |
| Capitaluri proprii | 167.301 lei | 95.993 lei | 62.874 lei | 29.696 lei | -12.093 lei | -1.122 lei | -16.786 lei | -8.138 lei |
| Oameni | ||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ASCENDENTALIS S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, ASCENDENTALIS S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul ASCENDENTALIS S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Iași, județul Iași (Plopii fără soț, nr. 17); numărul de înmatriculare e J|22|1021|2018, din 24.04.2018.
Ce cifră de afaceri a avut ASCENDENTALIS S.R.L. în 2025?
221.982 lei, cu 19% peste 2024 (187.151 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 167.090 lei.
Câți salariați are ASCENDENTALIS S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ASCENDENTALIS S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.