ARSENOVICI DAN EUGEN SOCIETATE ÎN NUME COLECTIV
ARSENOVICI DAN EUGEN SOCIETATE ÎN NUME COLECTIV: firmă în funcțiune din Sat Dudeștii Vechi, Comuna Dudeștii Vechi, Timiș, CUI 39230153. Cifră de afaceri 2025: 9
Registru
- CUI
- 39230153
- Denumire
- ARSENOVICI DAN EUGEN SOCIETATE ÎN NUME COLECTIV
- Formă juridică
- societate în nume colectiv
- Număr de înmatriculare
- J|35|1358|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 23.04.2018
- Sediu
- nr. 935, Sat Dudeștii Vechi, Comuna Dudeștii Vechi, Timiș
- Activități autorizate (CAEN)
- 0111 Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase · rev. 3
- 0113 Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelor · rev. 3
- 0119 Cultivarea altor plante din culturi nepermanente · rev. 3
- 0124 Cultivarea fructelor semințoase și sâmburoase · rev. 3
- 0125 Cultivarea altor pomi fructiferi, a arbuștilor fructiferi, căpșunilor și a nuciferelor · rev. 3
- 0126 Cultivarea fructelor oleaginoase · rev. 3
Arată toate (28)
- 0127 Cultivarea plantelor pentru prepararea băuturilor · rev. 3
- 0128 Cultivarea condimentelor, plantelor aromatice, medicinale și a plantelor de uz farmaceutic · rev. 3
- 0129 Cultivarea altor plante permanente · rev. 3
- 0163 Activități după recoltare și pregătirea semințelor · rev. 3
- 1011 Prelucrarea și conservarea cărnii · rev. 3
- 1013 Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre) · rev. 3
- 1031 Prelucrarea și conservarea cartofilor · rev. 3
- 1032 Fabricarea sucurilor de fructe și legume · rev. 3
- 1039 Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a. · rev. 3
- 1051 Fabricarea produselor lactate și a brânzeturilor · rev. 3
- 1103 Fabricarea cidrului și a altor vinuri din fructe · rev. 3
- 3320 Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 5510 Hoteluri și alte facilități de cazare similare · rev. 3
- 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată · rev. 3
- 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 3
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
- 7120 Activități de testări și analize tehnice · rev. 3
- 7210 Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie · rev. 3
- 7911 Activități ale agențiilor turistice · rev. 3
- 7990 Alte servicii de rezervare și asistență turistică · rev. 3
- 8130 Activități de întreținere peisagistică · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 9.736 lei (+1% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2018 2,1 mii lei · 2025 9,7 mii lei · maxim 2022 78,2 mii lei · minim 2018 2,1 mii lei.
Rezultat net (lei): 2018 −12,3 mii lei · 2025 −79 mii lei · maxim 2022 16,4 mii lei · minim 2023 −149 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2018 1 · 2021 0 · maxim 2018 1 · minim 2021 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||
| Cifră de afaceri netă | 9.736 lei | 9.678 lei | 11.860 lei | 78.157 lei | 8.435 lei | — | 4.875 lei | 2.121 lei |
| Venituri totale | 9.736 lei | 9.707 lei | 11.878 lei | 177.944 lei | 11.225 lei | 212 lei | -7.525 lei | 14.521 lei |
| Cheltuieli totale | 88.686 lei | 130.349 lei | 160.881 lei | 156.166 lei | 92.781 lei | 35.607 lei | 32.512 lei | 26.780 lei |
| Rezultat | ||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 16.433 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 78.950 lei | 120.642 lei | 149.003 lei | 0 lei | 81.872 lei | 35.395 lei | 40.086 lei | 12.280 lei |
| Rezultat net | -78.950 lei | -120.642 lei | -149.003 lei | 16.433 lei | -81.872 lei | -35.395 lei | -40.086 lei | -12.280 lei |
| Bilanț | ||||||||
| Active totale | 331.652 lei | 411.037 lei | 509.526 lei | 519.240 lei | 463.615 lei | 362.843 lei | 14.987 lei | 37.934 lei |
| Datorii | 832.446 lei | 832.881 lei | 810.728 lei | 671.439 lei | 632.248 lei | 450.404 lei | 67.153 lei | 50.014 lei |
| Capitaluri proprii | -500.794 lei | -421.844 lei | -301.202 lei | -152.199 lei | -168.633 lei | -87.561 lei | -52.166 lei | -12.080 lei |
| Oameni | ||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | 0 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ARSENOVICI DAN EUGEN SOCIETATE ÎN NUME COLECTIV activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, ARSENOVICI DAN EUGEN SOCIETATE ÎN NUME COLECTIV figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul ARSENOVICI DAN EUGEN SOCIETATE ÎN NUME COLECTIV?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Dudeștii Vechi, Comuna Dudeștii Vechi, județul Timiș (nr. 935); numărul de înmatriculare e J|35|1358|2018, din 23.04.2018.
Ce cifră de afaceri a avut ARSENOVICI DAN EUGEN SOCIETATE ÎN NUME COLECTIV în 2025?
9.736 lei, cu 1% peste 2024 (9.678 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 78.950 lei.
De unde vin datele despre ARSENOVICI DAN EUGEN SOCIETATE ÎN NUME COLECTIV?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.