PATACHE STAR CONSTRUCT S.R.L.
PATACHE STAR CONSTRUCT S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Lujerdiu, Comuna Cornești, Cluj, CUI 39221872. Cifră de afaceri 2021: 1.378.410 lei, 2 salariați. Date
Registru
- CUI
- 39221872
- Denumire
- PATACHE STAR CONSTRUCT S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|1518|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 20.04.2018
- Sediu
- LUJERDIU, nr. 44, Sat Lujerdiu, Comuna Cornești, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor · rev. 2
- 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
Arată toate (14)
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
- 5610 Restaurante · rev. 2
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2018–2021 · 4 bilanțuri
Financiar · 2018–2021 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2021, față de 2020.
În 2021, cifra de afaceri netă a fost 1.378.410 lei (+98% față de 2020).
Cifră de afaceri netă (lei): 2018 108,7 mii lei · 2021 1,4 mil. lei · maxim 2021 1,4 mil. lei · minim 2018 108,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2018 −9,9 mii lei · 2021 133,3 mii lei · maxim 2021 133,3 mii lei · minim 2018 −9,9 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2018 2 · 2021 2 · maxim 2018 2 · minim 2020 1.
| Indicator | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 1.378.410 lei | 696.798 lei | 766.583 lei | 108.726 lei |
| Venituri totale | 1.378.410 lei | 696.798 lei | 766.583 lei | 108.726 lei |
| Cheltuieli totale | 1.234.077 lei | 649.691 lei | 678.847 lei | 117.506 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 133.348 lei | 41.972 lei | 80.069 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 9.868 lei |
| Rezultat net | 133.348 lei | 41.972 lei | 80.069 lei | -9.868 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 415.433 lei | 227.785 lei | 154.067 lei | 29.257 lei |
| Datorii | 169.712 lei | 115.412 lei | 83.666 lei | 38.925 lei |
| Capitaluri proprii | 245.721 lei | 112.373 lei | 70.401 lei | -9.668 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 1 | 2 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este PATACHE STAR CONSTRUCT S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, PATACHE STAR CONSTRUCT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul PATACHE STAR CONSTRUCT S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Lujerdiu, Comuna Cornești, județul Cluj (LUJERDIU, nr. 44); numărul de înmatriculare e J|12|1518|2018, din 20.04.2018.
Ce cifră de afaceri a avut PATACHE STAR CONSTRUCT S.R.L. în 2021?
1.378.410 lei, cu 98% peste 2020 (696.798 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 133.348 lei.
Câți salariați are PATACHE STAR CONSTRUCT S.R.L.?
2 salariați în medie în 2021 (1 în 2020), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre PATACHE STAR CONSTRUCT S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2021). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.