FERMA NYKOLA NOUA S.R.L.
FERMA NYKOLA NOUA S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Târgoviște, Dâmbovița, CUI 39215650. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 39215650
- Denumire
- FERMA NYKOLA NOUA S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|15|425|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 19.04.2018
- Sediu
- VLAD ȚEPEȘ, nr. 7, bl. 35, sc. D, et. 4, ap. 15, Municipiul Târgoviște, Dâmbovița
- Activități autorizate (CAEN)
- 0141 Creșterea bovinelor de lapte · rev. 2
- 0142 Creșterea altor bovine · rev. 2
- 0161 Activități auxiliare pentru producția vegetală · rev. 2
- 0162 Activități auxiliare pentru creșterea animalelor · rev. 2
- 1011 Prelucrarea și conservarea cărnii · rev. 2
- 1013 Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre) · rev. 2
Arată toate (24)
- 1051 Fabricarea produselor lactate și a brânzeturilor · rev. 2
- 4623 Comerț cu ridicata al animalelor vii · rev. 2
- 4624 Comerț cu ridicata al blănurilor, pieilor brute și al pieilor prelucrate · rev. 2
- 4632 Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne · rev. 2
- 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
- 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete, în magazine specializate · rev. 2
- 4722 Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne, în magazine specializate · rev. 2
- 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate · rev. 2
- 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor, în magazine specializate · rev. 2
- 4726 Comerț cu amănuntul al produselor din tutun, în magazine specializate · rev. 2
- 4729 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate · rev. 2
- 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate · rev. 2
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 5510 Hoteluri și alte facilități de cazare similare · rev. 2
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 2
- 6399 Alte activități de servicii informaționale n.c.a. · rev. 2
- 7219 Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie · rev. 2
- 8291 Activități ale agențiilor de colectare și a birourilor (oficiilor) de raportare a creditului · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
Cifră de afaceri netă (lei): 2018 33,2 mii lei · 2024 108 mii lei · maxim 2023 139,7 mii lei · minim 2022 340 lei.
Rezultat net (lei): 2018 −40,3 mii lei · 2025 −8,4 mii lei · maxim 2019 −7,3 mii lei · minim 2024 −65,1 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 2 · 2024 1 · maxim 2023 2 · minim 2024 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||
| Cifră de afaceri netă | — | 108.048 lei | 139.739 lei | 340 lei | — | — | — | 33.198 lei |
| Venituri totale | 0 lei | 108.048 lei | 139.739 lei | 340 lei | 0 lei | 0 lei | 8.973 lei | 33.528 lei |
| Cheltuieli totale | 8.392 lei | 173.170 lei | 189.809 lei | 21.769 lei | 11.844 lei | 8.379 lei | 16.029 lei | 73.018 lei |
| Rezultat | ||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 8.392 lei | 65.122 lei | 51.741 lei | 21.432 lei | 11.844 lei | 8.379 lei | 7.325 lei | 40.274 lei |
| Rezultat net | -8.392 lei | -65.122 lei | -51.741 lei | -21.432 lei | -11.844 lei | -8.379 lei | -7.325 lei | -40.274 lei |
| Bilanț | ||||||||
| Active totale | 171.398 lei | 178.790 lei | 250.711 lei | 113.394 lei | 129.445 lei | 129.712 lei | 135.030 lei | 154.146 lei |
| Datorii | 384.997 lei | 383.997 lei | 390.474 lei | 201.415 lei | 195.862 lei | 184.303 lei | 182.082 lei | 194.220 lei |
| Capitaluri proprii | -213.599 lei | -205.207 lei | -139.763 lei | -88.021 lei | -66.417 lei | -54.591 lei | -47.052 lei | -40.074 lei |
| Oameni | ||||||||
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 2 | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este FERMA NYKOLA NOUA S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, FERMA NYKOLA NOUA S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul FERMA NYKOLA NOUA S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Târgoviște, județul Dâmbovița (VLAD ȚEPEȘ, nr. 7, bl. 35, sc. D, et. 4, ap. 15); numărul de înmatriculare e J|15|425|2018, din 19.04.2018.
De unde vin datele despre FERMA NYKOLA NOUA S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.