T.A.S. FORCE ROMANIA S.R.L.
T.A.S. FORCE ROMANIA S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Timișoara, Timiș, CUI 39212246. Cifră de afaceri 2025: 1.107.055 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF,
Registru
- CUI
- 39212246
- Denumire
- T.A.S. FORCE ROMANIA S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|35|1310|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 19.04.2018
- Sediu
- TAPIA, nr. 9, CLADIRE BIROURI, CAMERA V05, Municipiul Timișoara, Timiș
- Activități autorizate (CAEN)
- 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației · rev. 2
- 6831 Agenții imobiliare · rev. 2
- 6832 Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract · rev. 2
- 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării · rev. 2
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 2
Arată toate (12)
- 7219 Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie · rev. 2
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 2
- 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice · rev. 2
- 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. · rev. 2
- 8220 Activități ale centrelor de intermediere telefonică (call center) · rev. 2
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.107.055 lei (+83% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 9,8 mii lei · 2025 1,1 mil. lei · maxim 2025 1,1 mil. lei · minim 2022 9,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2018 −5,1 mii lei · 2025 155,8 mii lei · maxim 2025 155,8 mii lei · minim 2024 −27,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2025 1 · maxim 2022 1 · minim 2022 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.107.055 lei | 606.123 lei | 144.395 lei | 9.828 lei | — | — | — | — |
| Venituri totale | 1.109.838 lei | 625.928 lei | 144.611 lei | 9.828 lei | 0 lei | 24 lei | 0 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 923.802 lei | 653.227 lei | 123.174 lei | 19.891 lei | 12.448 lei | 7.896 lei | 14.890 lei | 5.133 lei |
| Rezultat | ||||||||
| Profit net | 155.759 lei | 0 lei | 17.946 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 27.299 lei | 0 lei | 10.358 lei | 12.448 lei | 7.872 lei | 14.890 lei | 5.133 lei |
| Rezultat net | 155.759 lei | -27.299 lei | 17.946 lei | -10.358 lei | -12.448 lei | -7.872 lei | -14.890 lei | -5.133 lei |
| Bilanț | ||||||||
| Active totale | 690.904 lei | 379.740 lei | 30.144 lei | 5.742 lei | 1.018 lei | 1.018 lei | 1.018 lei | 3.767 lei |
| Datorii | 468.085 lei | 312.680 lei | 60.785 lei | 55.444 lei | 40.362 lei | 27.914 lei | 20.042 lei | 7.900 lei |
| Capitaluri proprii | 222.819 lei | 67.060 lei | -30.641 lei | -49.702 lei | -39.344 lei | -26.896 lei | -19.024 lei | -4.133 lei |
| Oameni | ||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este T.A.S. FORCE ROMANIA S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, T.A.S. FORCE ROMANIA S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul T.A.S. FORCE ROMANIA S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Timișoara, județul Timiș (TAPIA, nr. 9, CLADIRE BIROURI, CAMERA V05); numărul de înmatriculare e J|35|1310|2018, din 19.04.2018.
Ce cifră de afaceri a avut T.A.S. FORCE ROMANIA S.R.L. în 2025?
1.107.055 lei, cu 83% peste 2024 (606.123 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 155.759 lei.
Câți salariați are T.A.S. FORCE ROMANIA S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre T.A.S. FORCE ROMANIA S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.