NYIKA PRODFOR SRL — dosare în instanță
Numele NYIKA PRODFOR SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 25 octombrie 2026.
- Dosare publice
- 1
- Instanțe
- 1
- Primul dosar
- 13 iulie 2026
- Ultima activitate
- 25 octombrie 2026
- Rol dominant
- Pârât — 1 din 1 dosare cu calitate cunoscută (100%)
Din registrul firmelor (CUI 39202447)
- CUI
- 39202447
- Denumire
- NYIKA PRODFOR S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|14|137|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 18.04.2018
- Sediu
- PRUNDULUI, nr. 97/A, Sat Ojdula, Comuna Ojdula, Covasna
- Activități autorizate (CAEN)
- 0220 Exploatarea forestieră · rev. 2
- 1610 Tăierea și rindeluirea lemnului · rev. 2
- 1622 Fabricarea parchetului asamblat în panouri · rev. 2
- 1623 Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții · rev. 2
- 1624 Fabricarea ambalajelor din lemn · rev. 2
- 1629 Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite · rev. 2
Arată toate (12)
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 2
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
- 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate · rev. 2
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
- 5210 Depozitări · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 2.523.316 lei (+85% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2018 64,8 mii lei · 2025 2,5 mil. lei · maxim 2025 2,5 mil. lei · minim 2018 64,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2018 17,3 mii lei · 2025 442,7 mii lei · maxim 2021 870,3 mii lei · minim 2018 17,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2018 1 · 2025 6 · maxim 2025 6 · minim 2018 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||
| Cifră de afaceri netă | 2.523.316 lei | 1.362.304 lei | 997.021 lei | 1.258.111 lei | 1.808.655 lei | 1.124.436 lei | 477.699 lei | 64.760 lei |
| Venituri totale | 2.569.719 lei | 1.336.241 lei | 907.198 lei | 1.273.633 lei | 1.835.355 lei | 1.198.947 lei | 519.302 lei | 89.643 lei |
| Cheltuieli totale | 2.056.727 lei | 1.142.039 lei | 835.013 lei | 947.441 lei | 947.312 lei | 1.003.310 lei | 419.829 lei | 71.735 lei |
| Rezultat | ||||||||
| Profit net | 442.747 lei | 158.642 lei | 63.709 lei | 313.858 lei | 870.264 lei | 186.474 lei | 94.695 lei | 17.261 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 442.747 lei | 158.642 lei | 63.709 lei | 313.858 lei | 870.264 lei | 186.474 lei | 94.695 lei | 17.261 lei |
| Bilanț | ||||||||
| Active totale | 1.591.976 lei | 1.067.639 lei | 905.149 lei | 902.820 lei | 981.060 lei | 468.989 lei | 260.359 lei | 35.384 lei |
| Datorii | 1.144.125 lei | 522.536 lei | 518.687 lei | 580.067 lei | 12.165 lei | 170.358 lei | 148.202 lei | 17.923 lei |
| Capitaluri proprii | 447.851 lei | 545.103 lei | 386.462 lei | 322.753 lei | 968.895 lei | 298.631 lei | 112.157 lei | 17.461 lei |
| Oameni | ||||||||
| Număr mediu de salariați | 6 | 4 | 3 | 3 | 3 | 4 | 2 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Pârât: 1
Categorii de dosare
- Contencios administrativ: 1
Stadii procesuale
- Fond: 1
Dosare pe ani
- 2026: 1
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 1 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 774/119/2026 | Tribunalul Covasna | Contencios administrativ și fiscal | Fond | Pârât |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare NYIKA PRODFOR SRL?
NYIKA PRODFOR SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 25 octombrie 2026.
În ce calitate apare cel mai des NYIKA PRODFOR SRL?
Cel mai des ca pârât (1 din 1 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia contencios administrativ (1 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Ce înseamnă pârât?
Pârât: persoana împotriva căreia s-a formulat o cerere de chemare în judecată.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro. Datele acestei pagini au fost calculate la 26 octombrie 2026.